Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Винаги има две мнения - грешното и моето...
Бисери 3,552 прегледа
Следващ →

Още вицове

Международен симпозиум по пластична хирургия Французинът: - При нас дойде една пациентка с огромен нос и и направихме носле като на Бриджит Бардо. Ръкопляскане..... Американецът: - Скоро имахме случай с пациент,който дойде при нас с 20см. уши,а си тръгна с уши като на Том Круз. Овации..... Българинът: - Миналата година,един здравно осигурен пациент,пожела членът му да стига до земята,и му скъсихме краката с 1 метър! -Отче алкохолът враг ли е на здравето? -Враг. -А защо пиете? -В библията е казано "Възлюби врага свой"! Спортен коментатор по Дарик радио: — Днес температурата в Сидни е 37 градуса. Тук дори мъртъвците поддържат нормална телесна температура. Питат професор по генетика: - Господин професор, какво ще получите, ако кръстосате слон с комар? - Как какво? Ще получа Нобелова награда! Мацка се обажда по телефона на младеж: — Нашите заминават на вилата, ела у нас. — А какво ще правим? — Ще изпием бутилка вино. — А после? — Ще си пуснем музика и ще изгасим светлината. — А после? — Ще потанцуваме и ще си легнем. — А после какво? — Как какво? Ще се чукаме до сутринта! — Аха, разбрах намека. Тръгвам.