Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Между двама влюбени: - Ау-у-у колко е грозен, дай да го лапна, че не мога да го гледам!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Всички знаят истината, но никой не иска да я разкаже.
Бисери
03.10.2017
3,170 прегледа
Следващ →
Още вицове
Яхнал Крали Марко коня си шарколия и тръгнал през гората. Но що да види: дърветата изкоренени, клоните изпочупени… Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: — Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак – и от мене по-голям… Вървял нататък, стигнал до една поляна: тревата изпотъпкана, цветята смачкани… Свило му се сърцето на Крали Марко и си помислил: — Бреее, тук трябва да е вилнял някой голям юнак – и от мене по-голям… Върви нататък, гледа Баба Яга: косата ѝ оскубана, зъбите ѝ избити, лежи и примира. Навел се Крали Марко над нея и я пита: — Кажи, бабо, кой е тоя голям юнак, дето е вилнял в гората? Баба Яга отворила насинените си очи, познала Марко Кралевича и му продумала със сетни сили: — Жив да си ми, баби, я колко си ми хубав, когато си трезвен…
Срещат се двама приятели. Първият казва: - Леле, братче, вчера ква негърка свалих. Супер! Крака - изумителни! Фигура - страхотна! Лице - мечта! Вторият пита: - Е та? - Ами заведох я вкъщи, пихме шампанско, танцувахме, целувахме се.... - Е та? - Аз бавно я разсъблякох, загасих лампата... - И после? - После не можах да я намеря в тъмното....
- Защо така се радваш? - Бях на зъболекар! - Е, че това повод за радост ли е? - Да..оказа се, че е в болнични!
Учителка: - Тихо! Искам да чуя тишина!
В полицията: - Помогнете, мъжът ми изчезна, трябва спешно да го намерите - не мога да живея без него! - Кога изчезна? - Преди две седмици. - А защо чак сега се обаждате? - Днес получава заплата.