Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Телефоните стават все по-тънки и умни, а хората все по-дебели и глупави.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Докторе, лекувате ли страх от открити пространства? - Разбира се. - А от закрити? - Естествено... - Моя син има и едното и другото... - Аааа, doom-манияци не лекуваме...
Програмисти
03.10.2017
3,246 прегледа
Следващ →
Още вицове
Млада и доста хубава учителка, наскоро завършила педагогика, става учителка на Иванчо. След няколко дена общуване с него започнала вече да си изпуска нервите. След поредния случай тя му казва: - Иванчо, гледайки те теб, започавам да съжалявам, че са забранили телесните наказания. Без да се смути, Иванчо я зяпнал и казал: - А гледайки ви вас, госпожице Петрова, силно съжалавам, че в нашите училища не са въвели телесни награди!
Питат радио Ереван: - Каква е разликата между еротиката и порното? - Във фокусировката на камерата.
Двама бащи се хвалят: - Моя син го приеха в езиковата гимназия! - А моя го записахме в училище за бавноразвиващи се! - Е, щом му се удава!
Двама шефове си говорят. - Какво прави готината ти секретарка? - Уволних я. Извъртя ми страхотен номер. Един ден влизам в кабинета, а тя ме посреща с "Имам една изненада за Вас" - и излезе. След малко се появава цялата ми дирекция на вратата, носят цветя, бонбони, коняци... Скандират: "Честит рожден ден, господин Директор"... - Е, какво лошо има в това? - Ами аз вече се бях съблякъл.
- Колеги, когато се роди едно бебе какво се измерва? - Еми, измерваме ръст, килограми, пол... възраст...