Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кадажия спира кола за превишена скорост.Шофьора: - Ще ми вземете ли книжката!? Катаджията: - Искате ли да се хванем на бас на 50 лева, че няма!
Разни 2,201 прегледа
Следващ →

Още вицове

Песимистът вижда само тунел. Оптимистът вижда светлината в края на тунела. Реалистът вижда тунела, светлината и приближаващия влак. А машинистът вижда трима идиоти, седящи на релсите… Един самолет си летял спокойно. По едно време пилотите се обаждат по говорителя: - Драги пътници, ако погледнете лявото крило на самолета ще видите, че левият двигател е извън строя. След 5 минути: - Драги пътници, ако погледнете дясното крило на самолета ще видите, че и десният двигател е извън строя. След още 5 минути: - Драги пътници, погледнете надолу!Виждате ли 5 бели точки? Това е екипажа на самолета...Автопилотът ви пожелава приятно пътуване! - До уши съм в дългове! - Ожени се за някоя богата. - Аааааааа, не! Ако на кредиторите им трябват пари, те да се женят. Днес Бойко Борисов откри още 280 метра от бул.Александър Стамболийски, още някоя година и ще започне от началото да го открива... Пътуват Кенеди, Аденауер и Хрушчов за Холивуд с открит Кадилак. Вижда ги дявола и започва да ги гони. Кенеди от страх започнал да хвърля доларите. Дявола ги поогледал и продължил да ги гони. Тогава Аденауер започнал да хвърля златните си украшения. Дявола ги поогледал и отново продължил да ги гони. Тогава Хрушчов написал нещо на една бележка и я хвърлил. Дявола прочел написаното и започнал да бяга обратно. Учудени двамата го попитали: - Какво му написа, че така се уплаши? - Нищо особено, написах му че този път води към комунизма ...