Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
3ма пияни вървят по жп релса. 1рвият казал : много дълги тия стълби! 2рият казал: много нисък този парапет! 3тият казал: няма нищо ей го асансьорът, къде свети в далечината и 3мата ще ни събере.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Не пийте сутрин в работата силно кафе, че няма да може да заспите до обяда!
Професионални
03.10.2017
2,918 прегледа
Следващ →
Още вицове
В едно село имали поп прикрит садомазохист Винаги като му водели умрял,гонел опечалените и оставял сам с мъртвеца. Гошо решил да се престори на умрял за да разбере какви ги върши попът. Сложили го в ковчег вкарали го в църквата и всички зевзеци на селото зачакали отвън. Като останал насаме с "умрелия",попът започнал да го псува: - Сега,по време на гроздобер ли намери да ми умираш бе твойта мама...,да го начукам на баба ти, да го набутам на леля ти,да го натикам на кака ти и т.н. Гошо не издържал и се надигнал: - Ахааааа, ясноооо. - На всичко отгоре не си и умрял като хората. Стиснал го за гушата и след 3 минутна борба го уморил. Излязъл пред църквата раздърпан от борбата с Гошо и се развикал: - Абе вашта мама тъпа да е....Друг път такива умрели недоумрели да не ми ги водите !
Болт, закован с чук, държи по-здраво от пирон, завит с отвертка!
Каква е приликата между умна блондинка и извънземно? Че всички говорят за тях, но никой не ги е виждал. :)))))
Знаете ли, че едно мюнхенско радио още 2002 година е направило радиопиеса с участието на ...Бойко Борисов. линк към пиесата -------- "Кариерата на един смел карате-боец: от охранител на царя до българския N 1 в борбата срещу мафията. Би бил един добър холивудски филм, ако беше това. Но е реалност на Балканите. И тук трябва най-накрая да навлязат строги демократични принципи вместо шоу-елементи на застаряващи бойци по карате."
Теорията е когато се знае всичко, но нищо не работи. Практиката е когато всичко работи, но не се знае защо. Ние съчетаваме теорията с практиката, при което нищо не работи и никои не знае защо!