Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама пичове единия, от които заеквал отишли при една ЖП линия и този дето не заеквал казал на заекващитя: - Брато сега аз ще си полегна на линията да си почина и ако идва влак ми кажи - Д-ДДдД-дДобре И така онзи легнал на линията и заспал и по едно време заекващия видял, че идва влак и започнал да вика: - И-иии-Ии-иИ-и-и-И-и.... Иба му майката!
Разни 1,742 прегледа
Следващ →

Още вицове

Какво не бива да казвате, когато ви спре пътна полиция: Не мога да извадя шофьорската си книжка, ако не подържите за малко бирата ми. Искате ли да си купите евтина видеокамера, без никакви въпроси? Имам петдесет в багажника. Онова там палката ви ли е или просто ви е приятно да ме видите? Трябва да сте вдигнали двеста километра в час, за да ме настигнете. Ето ви десет долара и да забравим за това. Искате ли да се състезаваме до участъка? Съжалявам, кучето ми водач обикновено лае, когато карам прекалено бързо. Това е типичен случай на тормоз от страна на фашизирана полиция. Вярно ли е, че хората стават ченгета, защото са прекалено тъпи да работят в „Макдоналдс”? Аз ви плащам заплатата, нали знаете! Благодаря, полицай. И вчера ми се размина само с предупреждение. Полицай… струва ми се, че ви обичам. Защо евреите не стават киноартисти: защото мразят фразата на режисьора - "Камера... работи". Отмъстителният шофьор на маршрутка ходи по жилищата на своите пътници и тряска вратите на хладилниците. Чистейки двадесет и петата риба в кухнята, жената на Явор изнервена казва: - Моля те човешки! За риба, като си, пий БИРА!!! Шеф се връща с подчинените си от погребение на техен колега и им се кара: - Бива ли така бе! Горката вдовица... Разбирам, че много го обичахте Пешо, ама трябваше ли да викате "готин пич беше!" и да го подхвърляте във въздуха?