Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама пичове единия, от които заеквал отишли при една ЖП линия и този дето не заеквал казал на заекващитя: - Брато сега аз ще си полегна на линията да си почина и ако идва влак ми кажи - Д-ДДдД-дДобре И така онзи легнал на линията и заспал и по едно време заекващия видял, че идва влак и започнал да вика: - И-иии-Ии-иИ-и-и-И-и.... Иба му майката!
Разни 1,745 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някакъв човек бере гъби в гората. По едно време стига една полянка и гледа - седи някаква бабичка с пушка. Бабата го поглежда подозрително: - Какво, май ще ме изнасилваш? - Ама не, как, не съм си и помислял... Бабата зарежда пушката и се прицелва в него: - Ще ме изнасилиш ти, ще ме изнасилиш! Ако Краят на света наистина беше дошъл, щеше да отпадне един голям проблем, а именно:какво да облека на Нова Година? :( Учени са установили, че има живот след смъртта. Поне на това се надяват 97-годишният учен Стив Макмисъл и 98- годишният Джон Джон Смит. Мъж става посред нощ и отива до тоалетната. И говори на достойнството си: - Виждаш ли? Когато на теб ти трябва, аз ставам... Един мъж не се чувствал добре и отъшъл на лекар да си прави пълни изследвания. Връща се лякарят след известно време с резултатите и казва: - За съжаление, имаме лоши новини. Вие умирате и не ви е останало много време. - О, но това е ужасно! И колко ми остава? - Десет - отговаря лекарят. -Какво десет? - не разбрал мъжът - Месеци? Години? Какво? - Девет...