Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако женения мъж е като употребявана стока, то разведения е употребявана с рекламация. ( и за жената се отнася същото;-)
Бисери 2,905 прегледа
Следващ →

Още вицове

Връща се абитюрентка от бала сутринта и от вратата вика на баща си: -Татееееееее..... баси пияна съм кат тиква! Оня отговорил: -Абе че си пияна, пияна си..... ма що кат тиква!? -Щот съм пълна със семе бе, затва! ! ! ! Аристокрация..., 132 етаж, ресторант. До прозореца седи мъж в черно и пие уиски. До него сяда друг мъж, двамата си пийват. Първия вика: - Тук е такъв силен вятър, че ако скочиш през прозореца вятъра обратно ще те върне (На момента скача през прозореца и полита, но влита обратно). - Давай, сега е твой ред. Втория скача през прозореца и като камък полита надолу... Идва бармана: - Ама че гаден тип ставаш Батмане, като се напиеш... За какво ми е да търся моята половинка? За да стана 1,5 ли? Връща се жена от командировка, а в апартамента всичко е на вили-могили - мръсни чинии в умивалника, смрад, мъжа небръснат пред телевизора пие бира и гледа футбол и не обръща никакво внимание на жена си. Тя: - Три седмици ме е нямало, връщам се, а ти даже една добра дума не ми казваш! Мъжът се обръща към нея и казва с чувство: - Благодаря. Един катаджия пътувал към София. По едно време попаднал на задръстване. Тръгнал напред да види каква е причината. Стигнал до началото на задръстването и видял една кола, която се движила напре-е-ед-наза-а-ад. Спрял я той и от там се показала чаровна блондинка. - Какво правите? - попитал катаджията. - Засилвам се да полетя - отговорила блондинката. - Защо? - Искам да отида в София, а на онази табела е написано "София" и има нарисувана стрелка нагоре.