Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Край езерото Онтарио седят две руски бабички. - Хубаво е тук! - казва едната. - Всичко е уредено, внуците работят, аз получавам пенсия. Даже и грейпфрут си имам. Другата я прекъсва: - Много си проста! Не се казва "грейпфрут", а "бойфренд".
Разни 1,788 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влиза чукча в аптека, приближава се към прозорчето и пита: — Има ли сметана? — Нe!?! — А сух салам? — Не! — Сигурно и консерви с копърка няма? — Няма! Това е аптека и не търгуваме с такива неща… — Кофти търгувате тука… . — Що не застанеш ти зад прозорчето и да търгуваш по-добре? — Съгласен… Разменили си местата. Чукчето застанало зад прозорчето, а аптекарят седи отвън и пита: — Има ли сметана? — Има! — А черен хайвер!?! — Има! — Добре, дай по сто грама от двете! — А рецепта имаш ли? Завиждате ли на своето куче, че не му трябват пари, кафе, пиене, кола, дрехи и какво ли не, за да е щастливо, стига му само ядене и разходка? ..А сега се замислете, на кой човек му трябват толкова документи, грамоти и медали, за да се изчука два пъти в годината... Мъж седи в ресторант. Вика сервитьора и го пита: - Певицата изпълнява ли желания? - Да, господине! - Тогава й кажете да млъкне! Син пита баща си, който мие чиниите: - Тате, колко години си на работа при мама? - Коя жена се чука най-добре? - Дебелата, защото се чука като за последно!