Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Омъжила се дъщерята, но след седмица звъни на майка си разплакана и казва: - Мамо! Ама той не ме иска! Няколко нощи само чете книжки и не иска да прави секс с мен! - Ама че работа! Чакай да дойда да ви видя какво правите нощем. Само ще погледна защо не се получава и все ще те посъветвам нещо... И ето я майката вечерта скрита зад полуотворената врата на спалнята - мълчи и поглежда. Младежът лежи и пак чете книжка, а дъщерята лежи до него. Изведнъж той отпуска едната си ръка под одеялото към интимните части на щерката. Майката си помислила: -Ахааааа, ще се сетиш ти палавнико, ето че се получи! - и заминала да спи. Обаче на следващия ден дъщерята пак е при майка си - реве та се къса: - Видя ли? Видя ли го как се държи с мен... - Да но... - Кажи какво да правя, мамооооо... - При вас всичко е наред, успокой се, видях как протегна ръка към... нали се сещаш и веднага си тръгнах! - Абе мамо, ти нищо не разбираш. Той така си мокри пръстите, за да си обръща страницитееее...
Семейни 3,082 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшината пита пред строя: - Кой може да поправи радиостанцията на бронетранспортьора? Очилат младеж се обажда: - Г-н Старшина, станцията на радиолампи ли е или на транзистори? Старшината: - За особено глупавите повтарям: на бронетранспортьора! - Представи си, нашата икономика се модернизира, започваме да живеем по-добре от шведите, чиновниците си вършат работата вместо с рушвети да се занимават... - И изведнъж звъни будилника, и пак е време да тръгваш за работа... Момче успокоява момиче: - Хайде не плачи, станало ли е нещо? - Моите родители са против нашата сватба… - Няма нищо, не се притеснявай, ще си намеря друга булка. - Защо не казват колко струва ловуването на Георги Първанов? - За да не се обезсмисли Българската Коледа... ---- Всъщност не трябваше ли да е обратно? Да карат хората да пращат sms за събиране на средства за Гоце - изпратете sms на кратък номер XXX с текст "Goce - na lov!" Върви класа по улицата и нещеш ли на отсрещния тротоар две кученца заклещени. Иванчо пита: - Моля, Госпожо, какво правят тези кученца? - Ами едното си ударило краченцето, а другото го качило на гъба си да го носи - обяснила учителката. - Ииииииииии Госпожоо - рекъл Иванчо - и при животните стана като при хората - ти гледаш да му помогнеш, то гледа да те наебе!