Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама българи отиват в Египет. Разбира се влизат и в Хеопсопвата пирамида. В нея обаче е адски задух и колкото по-навътре влизат, толкова по-задушно става... Накрая единият вече не издържа и вика на другия: - Не мога повече, много задушно тука, аре пиши КУР и да излизаме!
Разни 1,963 прегледа
Следващ →

Още вицове

Фондацията на блондинките подари 250 пеперуди на зоопарка преди месец. Сега същите пеперуди блондинките ще дарят на националния природонаучен музей за препариране. Оказва се, че при езерото с крокодилите не е подходящо за пеперуди. Ако човек по някаква причина не иска да изпълни своя граждански дълг, държавата изпълнява по отношение на него съпружеския дълг. Отива Нане в черквата и сяда при дядо поп да се изповяда. Попът го пита: - Какви грехове имаш синко? Нане казва: - Ами дядо попе, нали знаеш, такива по тънката част. - С коя съгреши сине? - Ами не мога да ти кажа, не е кавалерско, нали знаеш. Дядо поп: - Да не е с Пена дето живее до чешмата под мегдана? - Не, нее дядо попе. - Да не е с Мара, на баира отгоре до връо? Нане: - И с нея не е. - А да не е Станка, долу до реката при казаня? - И с нея не е. Стига моля те, не ме разпитвай повече. Дядо поп накрая му опростил греховете и Нане си тръгва. На входа на черквата го среща Вуте и му вика: - Абре Нане, що чиниш тука? - Ааа, нищо, дойдох да взема малко адреси. Майката на Иванчо родила близнаци, и баща му казал: - Иди в училището и кажи на учителката, че имаш две братчета-близначета, и да те пусне ваканция една седмица. Отива Иванчо, връща се и казва: - Учителката ти праща много поздрави за новородения син. - Как така един син? Ти не й ли каза, че са близнаци? - Не, второто си го запазих за другата седмица. Вълкът непрекъснато тероризирал заека. Това се повтаряло всеки ден и на заека му писнало. Отишъл при мечката: - Бабо Мецо, вълкът ме тормози непрекъснато, моля те помогни ми... Мечката помислила и казала: - Слушай сега! Другият път, когато срещнеш вълка, ще го питаш така: "Ей, Вълчо, къде ти е шапката?" - И какво ще стане? - Питай го и ще видиш! На следващият ден, заекът си скача по пътеката и насреща му вълкът. - Оооо, заек! Я ела тука, че ми трябваш... - Здрасти Вълчо, къде ти е шапката? - Каква шапка бе? В това време от храстите изскача Баба Меца и с вик: "ЕЙ ТАЗИ ШАПКА!!!" му нахлупва на главата един капак от канализационна шахта. На следващия ден вълкът отново среща заека. Огледал се, наоколо няма никой: - Ела, ела тука, че ми трябваш заек.... - А, Вълчо! Къде ти е часовника? - Аааа, не! Тоя път не можеш да ме измамиш! Ето ми го часовникът. - А ЕТО ТИ Я И ШАПКАТАААА!!!