Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седи си Генко с една бутилка водка и пие. Някой го пита: - Това ли ти е единствената утеха в живота? - Не! Вкъщи имам още четири бутилки.
Пиянски 2,034 прегледа
Следващ →

Още вицове

гласова поща: "Телефонът на абоната е в заложната къща." Всеки българин - с известна коронарна анатомия! Девиза на инвазивните кардиолози. Един козар си гледал стадото по балкана.Както си седял и си пийвал от ракийката му се доебало. Я рекъл той да хвана да си поеба някое младо козле, пък като си слезна утре, ще го набя и на жена ми. Но нали се бил напил и вместо някоя коза хванал козела за рогата и му го отпорил. Козелът така се уплашил, та си стиснал дупето здраво и побягнал към селото. Тича той и козарят след него чисто гол. Козелът бил с големи рога и той го държал здраво. Минали покрай две баби в края на селото. Но нали били кьорави, едната си свалила очилата и казала... -Яаа, Пено, виж туй момче гащи на газа си нема, пак Харли Деивидсан кара... Една блондинка заминала на гурбет в чужбина, но след известно време й станало мъчно за майка й, но нямала пари, за да й се обади. Решила да иде в пощата и да помоли който е там на работа да и разреши да се обади. Там работел много млад ерген. Тя го помолила и той и казал че ще може само ако иде с него в другата стая. Там той си свалил гащите и и казал: - Давай! Тогава блондинката започнала да вика: - Ало, ало, ало, мамо, чуваш ли ме добре?... - Ученици, защо се карате? - пита учителят. - Намерихме 50 евро и решихме да ги дадем на този, който излъже по-добре. - Как не ви е срам! На вашите години аз не съм и подозирал, че може да се лъже! Дали петдесетте евро на учителя.