Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
На митницата е задържан музикант...той се оказал крупен контрабасист...
Бисери 2,830 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бащата към Иванчо: - Обади ми се класната ти, и ме вика утре в училището. Защо? - Не знам, не съм я виждал от месец! - Докторе, а не може ли да ме пратитите в реанимацията? — Болния, не се занимавайте със самолечение. Щом съм казал в моргата, значи в моргата! Срещат се двама приятели след дълга раздяла. Започнали да си припомнят, как са живели преди - при социализма. Единият започва: - Ех, помниш ли, преди нищо не ни разрешаваха, нищо не можехме да направим. Бяхме като импотентни. Затова пък сега, какви възможности се откриха! Другият: - Да бе, верно. Като импотентни бяхме. А сега, все едно са ни сменили пола на женски. - Как така? - Ами така, ето ти преди беше импотентен и всичко, за което мечтаеше, беше да видиш една добра ерекция. А сега след като ти смениха пола, няма проблем да я видиш. Жалкото е, че не е твоята... Ако не бяха джебчиите, нямаше да имам никакъв сексуален живот. - Приличам ли на дявол? - Не, рогата са ти по друга причина.