Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
-Как се казваше онзи германец, дето все ми краде чехлите? - Алцхаймер, дядо.
Разни 1,896 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питали Радио Ереван: - Кога ще настъпи световен глад? - Когато китайците разберат, че досега са яли само гарнитурата. Майката пита Иванчо:<BR>- Иванчо каде е баща ти?<BR>- Обеси се на тавана!<BR>- К’во?!<BR>- Базикам се! В мазето се е обесил! Две костенурки в пустинята. Водата е на привършване. Едната казала: "Отивам за вода, в напръсника има три капки, да не ги изпиеш до като се върна?" "Няма", обещала другата. ...Изминал цял месец! Тогава тази , която останала при напръсника, се опитала да отпие една капка. В тоя момент зад една дюна се чуло: "Ако ще си правим номера, по-добре да не тръгвам?!?" Седяли си българина, руснака и американеца в един бар и пиели. Видял дявола и решил да провери, кой от тях е най-големият грешник за да вземе душата му. Отишал при американеца и започнал да го изкушава. - Имам 10 жени и 10 бутилки вино. Колко бутилки можеш да изпиеш? - Шест - Отвърнал американеца. - А колко жени можеш да оправиш? - Шест мацки - Решил дявола че американецът не става и отишъл при руснака. - Имам 10 жени и 10 бутилки вино. Колко бутилки можеш да изпиеш? - Осем - казал руснакът. - А колко жени можеш да оправиш? - Осем. - Отговорът пак не се харесал на господаря на Ада и той отишал при българина, казвайки същото. - Колко бутилки можеш да изпиеш? - 11 - Казал българинът. - Но аз ти предлагам само 10 - напомнил му дяволът. - Аз свих една одеве, от бара. - А колко жени можеш да оправиш? - 11 - отговорил отново българинът. - Дяволът се облещил. - Да обаче аз имам само 10! - Абе на 11 бутилка вино... Така като те гледам... и ти не се зи изпускане... Студентка по медицина се явява на изпит по анатомия. Професорът я пита: - Колежке, има ли кост в пениса при човека? Тя се позамислила и казала: - Да. - Е колежке, пиша Ви тройка само заради този, който ви е създал това впечатление.