Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Колкото повече човек е философ, толкова по-малко му се работи.
Бисери 2,987 прегледа
Следващ →

Още вицове

На един бизнесмен му се счупил самолета насред пустинята. Той нямал нищо друго освен пари и дрехи. Бил много жаден. След 2-3 часа видял насред пустинята една машина за лимонада. За да си пийне от нея лимонада струвало 100$. Той си пийнал една-две чаши. На третата чашка излязло едно зайче от машината и му казало: - Sorry, бате, няма пиш! Попаднал папата в рая. Дошло време за обяд. Бог: - Е, какво, да хапнем, а? - Добре, съгласил се папата. Отворил Господ буркан с туршия и започнали да ядат. Папата гледа - долу в ада хората ядат черен хайвер, пържолки, пресни плодове. На следващия ден Господ отново пита: - Е, какво, ще хапнем ли? - Ще похапнем. Отваря Господ консерва домати и започват да ядат мълчаливо. Долу в ада хората пак нагъват всякакви вкусотии. - Господи! - не се сдържа папата. - Защо ние тук отваряме консерви, а тия долу се скъсват да ядат все хубави неща? - Ох, миличък... - въздъхва Господ. - Кой ще ти дойде тук да готви само за двама човека!?! Притежанието е вид сигурност, но когато човек не е сигурен в притежанията си, той не притежава сигурността, която е толкова нужна на всеки... някои не искат нито сигурност, нито притежание... те искат просто да изгубят всичко,за да са сугирни,че не притежават нищо... В кабинет \"Уши, нос, гърло\": - Докторе, благодаря Ви, че ми помогнахте за проблема със слуха. Колко Ви дължа? - Десет лева. - Колко, двайсет ли? - Трийсет, трийсет. - Случайно да знаеш някой, който да си продава колата? - Знам един, след седмица-две задължително ще продава. - Да не си ясновидец? - Не. Просто много добре си знам колата, която му продадох завчера.