Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Христо, с това ухо, дето е откъм тебе, те чувам, а и с онова дето е перпендикулярно на него те чувам Учител
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Колкото повече човек е философ, толкова по-малко му се работи.
Бисери
03.10.2017
2,987 прегледа
Следващ →
Още вицове
На един бизнесмен му се счупил самолета насред пустинята. Той нямал нищо друго освен пари и дрехи. Бил много жаден. След 2-3 часа видял насред пустинята една машина за лимонада. За да си пийне от нея лимонада струвало 100$. Той си пийнал една-две чаши. На третата чашка излязло едно зайче от машината и му казало: - Sorry, бате, няма пиш!
Попаднал папата в рая. Дошло време за обяд. Бог: - Е, какво, да хапнем, а? - Добре, съгласил се папата. Отворил Господ буркан с туршия и започнали да ядат. Папата гледа - долу в ада хората ядат черен хайвер, пържолки, пресни плодове. На следващия ден Господ отново пита: - Е, какво, ще хапнем ли? - Ще похапнем. Отваря Господ консерва домати и започват да ядат мълчаливо. Долу в ада хората пак нагъват всякакви вкусотии. - Господи! - не се сдържа папата. - Защо ние тук отваряме консерви, а тия долу се скъсват да ядат все хубави неща? - Ох, миличък... - въздъхва Господ. - Кой ще ти дойде тук да готви само за двама човека!?!
Притежанието е вид сигурност, но когато човек не е сигурен в притежанията си, той не притежава сигурността, която е толкова нужна на всеки... някои не искат нито сигурност, нито притежание... те искат просто да изгубят всичко,за да са сугирни,че не притежават нищо...
В кабинет \"Уши, нос, гърло\": - Докторе, благодаря Ви, че ми помогнахте за проблема със слуха. Колко Ви дължа? - Десет лева. - Колко, двайсет ли? - Трийсет, трийсет.
- Случайно да знаеш някой, който да си продава колата? - Знам един, след седмица-две задължително ще продава. - Да не си ясновидец? - Не. Просто много добре си знам колата, която му продадох завчера.