Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Младеж изпраща момиче до тях и пита: - Може ли да влезна у вас за едно кафе? - Честно да ти кажа, никога не каня у нас на първа среща. - Окей, а ако е последна?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Аполо 13 вика земята. Земя, земя, Аполо 13 вика земята. - Земята слуша! - Земя, имаме проблем. Отказа ни бордовият компютър. Какво да правим? - Аполо 13! Аполо 13! Тук наземният контролен ценът! Чувате ли ме? Играйте, за сега на резервния! Играйте на резервния!
Програмисти
03.10.2017
3,106 прегледа
Следващ →
Още вицове
Три гарги си летяли. Едната свила в ляво, Втората свила в дясно, а третата нямало накаде да свие и си свила една трева!
Стюардеса към пилота: - Някъв мъж иска да слезе... - Целият в бинт, гипс и на патерици? - Да. - Да, познавам го, той винаги тук слиза
преди много години имало един султан,който си имал голям харем и един верен евнух.султана бил як, млад мъж и евнуха също.всеки ден султана му заповядвал да доведе някоя от жените и евнуха тичал насам-натам и постоянно водел и отвеждал жени. минали години,султана остарял, но си бил отново як и запазен за годините мъж,а евнуха се сбръчкал,изнемощял,побелял,бил същински старец. ИЗВОДА: не секса, а тичането по жените състарява мъжа!
- Здравейте, унищожавате ли хлебарки? - Да, това ще струва... - Парите не са проблем, но имам една молба - всичко трябва да изглежда като нещастен случай. - Автомобилна катастрофа добре ли е?
- Защо така висят от колите някои абитуриенти? - Защото за първи и последен път се возят на такава кола!