Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Гaндалф: - Вземи пръстена, Фродо. Какво виждаш? Фродо: - На него нещо е написано. Гaндалф: - Какво? Фродо: - Made in China! Гaндалф: - Точно от това се опасявах.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Тъпизми
През пустинята пълзят две безопасни игли: - Адска жега е! - оплаква се едната. - Ами, като не си се разкопчала!
Тъпизми
03.10.2017
2,699 прегледа
Следващ →
Още вицове
В един много голям магазин един мъж се обръща гишето за информация: - Извинете, изгубих жена си... - Всичко за погребения е на четвъртия етаж!
Истината е най-голямата ценност, която притежаваме, затова трябва да боравим пестеливо с нея.
Иванчо имал съученик Пешко, който нямал уши. Бащата на Пешко все се оплаквал на родителите на Иванчо, че той постоянно се подиграва на сина му и момчето става от ден-на ден по-зле. Иванчовият татко го предупредил, че ако разбере, че той се е подигравал на Пешко, ще яде голям бой. Иванчо отива на училище, среща Пешко и го пита: - Мараба Пешко, как си с очите? - Ами, добре съм - му отговаря той. - Добре, а след 10 години как ще си с очите? - Ами, пак добре. - Добре, а след 50? - Е, евентуално ще сложа очила. Иванчо снисходително го помилвал по главата и му казал: - Къде бе приятелю? Къде ще ги сложиш тия очила?!?
Искам да сложа банер на страница about:blank. Колко ли струва и към кого да се обърна?
Един много загорял младеж, забил гадже. Цяла вечер й свалял звезди, ходили насам натам по заведения и накрая отишли в един хотел. Започнали да се разхвърлят и точно в сублимният момент мацето казало "не мога". - Ама как така не можеш? - попитал младежът. - Ами аз съм сифилистичка. - отвърнало момичето. А младежът облекчено отвърнал: - Абе не е важна религията, важното е да сме живи и здрави!