Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
През пустинята пълзят две безопасни игли: - Адска жега е! - оплаква се едната. - Ами, като не си се разкопчала!
Тъпизми 2,699 прегледа
Следващ →

Още вицове

В един много голям магазин един мъж се обръща гишето за информация: - Извинете, изгубих жена си... - Всичко за погребения е на четвъртия етаж! Истината е най-голямата ценност, която притежаваме, затова трябва да боравим пестеливо с нея. Иванчо имал съученик Пешко, който нямал уши. Бащата на Пешко все се оплаквал на родителите на Иванчо, че той постоянно се подиграва на сина му и момчето става от ден-на ден по-зле. Иванчовият татко го предупредил, че ако разбере, че той се е подигравал на Пешко, ще яде голям бой. Иванчо отива на училище, среща Пешко и го пита: - Мараба Пешко, как си с очите? - Ами, добре съм - му отговаря той. - Добре, а след 10 години как ще си с очите? - Ами, пак добре. - Добре, а след 50? - Е, евентуално ще сложа очила. Иванчо снисходително го помилвал по главата и му казал: - Къде бе приятелю? Къде ще ги сложиш тия очила?!? Искам да сложа банер на страница about:blank. Колко ли струва и към кого да се обърна? Един много загорял младеж, забил гадже. Цяла вечер й свалял звезди, ходили насам натам по заведения и накрая отишли в един хотел. Започнали да се разхвърлят и точно в сублимният момент мацето казало "не мога". - Ама как така не можеш? - попитал младежът. - Ами аз съм сифилистичка. - отвърнало момичето. А младежът облекчено отвърнал: - Абе не е важна религията, важното е да сме живи и здрави!