Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Китайците пият най-много чай! Руснаците пият най-много водка! Англичаните пият най-много уиски! Българите пият най-много на аванта!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Тактичен началник съобщава на секретарката си, че я уволнява: - Скъпа, направо не мога да си представя какво ще правя без теб! Но от понеделник смятам да опитам.
Професионални
03.10.2017
2,812 прегледа
Следващ →
Още вицове
Учителката завела целият клас на един строеж. Докато разглеждали от десетият етаж паднал някакъв строител и се утрепал. На следващият час, вече в училище, учителката решила да провери мнението на децата: - Как мислите деца, защо този строител падна? Марийка вдига ръка: - Чичкото не е спазил правилата за безопасност... Учителката: - Може би. А ти Сашо, какво мислиш? Сашо: - Ами чичкото може да е бил пиян... Учителката: - Не е изключено.. В това време Иванчо става и казва: - Чичкото ругаеше майка ми! - Как така, Иванчо? Какво я ругаеше? - удивено пита учителката. - Ами крещеше ми: Момченце, мамичката ти, не подритвай стълбата...
Трима рибари хванали златната рибка. Тя им казала: - Пуснете ме и ще ви изпълня по едно желание. - Добре - казал първият - имам един проблем. Аз съм шофъор на камион, постоянно обикалям из страната, все ме голбяват, все искат подкупи... Направи нещо по въпроса. - Ето ти една торба злато да си плащаш. - Аз пък живея в блок - казал вторият - Пълно е с хлебарки, не мога да се отърва. Направи нещо. - Ето ти една малка хлебарка. Пусни я в апартамента, тя ще избие всички останали хлебарки и после ще се самоубие. - А аз живея в къща - казал третиът - Пълно е с плъхове, няма отърване от тях. Направи нещо. - Ето ти един малък плъх. Пусни го в къщата, той ще избие всички останали плъхове и ще се самоубие. Първият рибар помислил малко и казал: - Знаеш ли какво... Я си вземи тая торба със злато и ми дай един малък полицай.
- Какво е това ром? - Това е водката на пиратите. - Аха, ясно! Нелицензирана значи.
Разговор между начинаещ сумист и треньор: - Учителю, а как успяваш да ги поддържаш тия 230 кила? - Никога не сядам да ям на празен стомах!
Знаете ли как можете да разпознаете блондинка от Пловдив? - Когато докато работи на компютър и кажете : "Кликни!" ... и тя кляка ...