Срещат се две съседки! Едната с наднормено тегло, другата клъощава. Дебеланата измерва клъощавата с досада и злорадо казва:
- Като те гледа човек,ще рече,че в страната ни е настъпил глад.
Другата отговаря:
- А,теб като те гледа човек,ще рече,че ти си причината!
Срещат се двама приятели. Единият казва:
-В колата при мен има две мадами.
-Хубави ли са?
-Е, ако пийнеш малко, то стават.
Другият поглежда в колата и казва:
-Не, толкова не мога да изпия!