Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъжът се нуждае от три жени в живота си - майка, съпруга и поне една жена, която го смята за мъж.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
-Корупцията е узаконена. -Как така? -Във всяко учреждение има врати, на които пише “Бутни”.
Политически
03.10.2017
3,734 прегледа
Следващ →
Още вицове
В един склад: - Повикайте Иванов. - В болница е, с нервно разстройство. - Какво се е случило? - Дойде му в повечко информация. - Каква? - Един кашон с хард-дискове.
Лъвът в софийската зоологическа градина умрял и изпратили един самолет да докара друг лъв от Африка. Взели един лъв в клетка и го карат за София, но на връщане самолета се развалил и кацнали в пустинята да го оправят. Минали един, втори, трети ден и на лъва определената дажба храна свършила. Той търпял, търпял, не могъл да стои гладен, разбил клетката, видял механика и му казал: - Ще те ям. А, механика му казал: - Ако се развали самолета няма кой да го направи и ти пак.. Минал по-напред, видял пилота: - Ще те ям. - Ако ме изядеш като няма кой да кара самолета пак долу... Оклюмал се лъва, тръгнал обратно към клетката, но срещу него се задала стюардесата наперена. Лъва казал: - Охо, поне теб мога да изям. А, тя му отговорила: - Ако искаш теб да те е*ат тия двамата до София яж ме.
Защо шоколадът е по добър от мъжа (едва) 12 причини 1. Шоколадът винаги е на разположение. 2. Шоколадът винаги си струва усилията. 3. Шоколадът винаги е твърд когато поискаш. 4. Шоколадът винаги мирише приятно и изглежда добре. 5. Шоколадът никога не се притеснява че е по малък от други шоколади. 6. Винаги идва в красива опаковка. 7. Никога няма да те засрами пред родителите ти. 8. Никога няма да те депресира. 9. Шоколадът никога не избива комплекси като се прави на по важен от теб. 10. Можеш да ядеш шоколад по всяко време...дори и в колата без автоматични скорости. 11. След шоколада винаги остава приятен вкус. 12. Шоколадът ти доставя удоволствие дори когато е малък.
Съдията: - Този човек твърди, че сте го захапали за ръката? - Но аз съм вегетарианец.
Ученик си карал колело и както си карал през селото, изведнъж гледа едно маце с авангардно къса поличка, която го спряла на стоп. Той какво да прави, качил я. Минали през цялото село, а по пътя всеки се смеел. Момчето се чудило какво става, но продължило. След като излезли от селото тя му казала: - А бе простак цялото село разбра, че съм без бикини, а ти... - Ти мислиш, че се возиш на рамката ли?