Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Чапай и Петка бягат от белите. Препускат с конете, но белите са близо. Тогава се качват на едно дърво. Белите са отдолу, а те са затаили дъх на дървото. Петка шепне: - Не издържам, ще се изпусна! - Трай, бе! Че и мен ще видят! - Не издържам вече! Ще се изпусна! - Дръж се бе! - А поне може ли да пусна коня!
Любими Герои 3,565 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама канибали си говорят: - Обичам честните хора! - За закуска или вечеря? Доктор, адвокат и мениджър обсъждат предимствата на жената и любовницата. Адвокатът казал: - Със сигурност любовницата е по-добра. Ако имаш жена и иска развод, това би причинило много законни проблеми. Докторът казал: - По-добре е да имаш жена, понеже чувстовто за сигурност намаля стесът и е добре за здравето. Накрая мениджърът казал: - И двамата грешите. Най-добре е да имаш и двете. Така, когато жената мисли, че си с любовницата, а любовницата мисли, че си с жената, ти можеш спокойно да идеш в офиса и да свършиш малко работа. Една птичка си летяла,летяла и пожълтяла... Каква е поуката? ... Поуката е...Не пикай срещу вятъра... - Кажете, как се побърка вашата жена? - Пътешествахме из планини, където имаше прекрасно ехо. Но жената беше свикнала, че последната дума е все нейна... Доктора към медицинската сестра: - Стига сте флиртували с пациентите, все пак в моргата работим.