Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отиват двама на интервю за работа. Шефът на отдел "Кадри" го поглежда и пита единия: - Пиете ли? - Пия. - Колко може да изпиете? - Ами, то зависи как... - Не сте ни нужен. Питат другия(Генко): - А вие пиете ли? - Да, пия. - Колко? - Кило водка. - Взимаме ви. Първият мъж се възмущава: - Как така, аз пия като всички, не ме взехте, а той може да изпие кило водка и го взимате. - Той си знае мярката, а Вие не!
Професионални 3,086 прегледа
Следващ →

Още вицове

Едно джудже отива в бензиностанция: - Чичко, може ли да ми капнеш 2 капчици бензин в резервоарчето на количката? - Добре! А да ти пръдна в гумичките не щеш ли... Един философ трябвало да мине от единия на другия бряг на голямо езеро. По време на дългото пътуване той заразпитвал рибаря, който го прекарвал с лодка: - Приятелю, знаете ли алгебра? - Не - отговорил рибарят. - Как, но тогава ти си загубил една четвърт от живота си! - възкликнал философът. - А учил ли си математика? - Не. - О, та това значи, че две четвърти от живота си пропилял! А имаш ли понятие от философия? - За това чувам за първи път! - чистосърдечно отговорил рибарят. - Ай, ай, ай, та, човече, ти си загубил три четвърти от своя живот! - с почуда заклатил глава философът. В това време над езерото започнала силна буря. - Господине, знаете ли да плувате? - попитал рибарят. - Не, не зная. - Тогава бързо лягайте в лодката, защото ако се преобърне, всичките четвъртинки от живота ви са загубени! - обобщил рибарят. Младеж и девойка се разхождат, хванати за ръка, из зоопарка. Наближават клетката на горилата и спират пред нея. Голяма мъжка горила невъзмутимо седи на един пън и яде банан, без да им обръща никакво внимание. Младежът се обръща към девойката и казва: - Я си разкопчей блузката. Девойката разкопчава блузката. Горилата проявява някакъв слаб интерес. - Свали си сутиена! Девойката сваля сутиена. Горилата се размърдва и започва да гледа с интерес. - Вдигни си полата и свали бикините! Девойката изпълнява. Горилата скача и започва възбудено да удря по решетките. Младежът хваща девойката и я бутва в клетката при горилата с думите: - Ха сега му обясни, че майка ти не разрешава... Една женица, готина, богата, със собствено жилище, решила да си хване някой за нощта, да си поразиграе кръвчицата... Oтишла в близката кръчма, забърсала първия, дето пиел ракийка кротко на една маса и пил-недопил, го води у тях си. Сваля тя палтото си, присвива похотливо очи и му вика: - А сега какво искаш! Той обаче, толкова му акъла, й вика: - Ми една ракийка, ако имаш. - Има - рекла тя - в хладилника е. Ходил човека, сипал си, изчакала го тя да си изпие, сваля пуловера, демонстрира природни дадености и му вика пак: - Кажи сега какво искаш - Ами още една ракийка, ако даваш, казал човека (дотам му стигало въображението). Така продължили известно време, жената останала напълно гола и казва: - А сега кажи какво искаш? Той я огледал, засукал мустак, па казал: - На коленннннееее. Тя с мисъл (олееее, колко е перверзен тоя) се пуснала на колене. Пича и се метнал отгоре и изкомандвал: - Къмммм хладилниккккааааааа! Малката Марийка се прибира в къщи и се хвали на мама: -Мамо, аз пък намерих в градинката зад блока 10 лева! -Браво, моето момиче, като идеш да играеш, пак потърси, може да намериш пак! -Пак да намеря? Да, ама много ме боли путето след това!