Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Имаме две уши и една уста, та повече да слушаме и по-малко да говорим.
Бисери 3,480 прегледа
Следващ →

Още вицове

В магазин за бельо. Мъж се обръща към продавачката: — Имате ли мъжки боксерки? — В момента – не, господине, но мога да Ви предложа дамски боксерки. Почти няма разлика… — А искаш ли да извадя разликата и да те плесна с нея по челото? Прибират се учители с лек автомобил след банкет. На средата на пътя ги виждат спряна патрулка. Водачът яростно набива спирачки и след като казва на спътниците му да слязат, хвърля ключовете в близката коприва и се обръща към полицая с думите:<BR>- К’во искаш бе, пеша сме!? Нищо не укрепва така вярата... както предплатата. Защо шоколадът е по добър от мъжа (едва) 12 причини 1. Шоколадът винаги е на разположение. 2. Шоколадът винаги си струва усилията. 3. Шоколадът винаги е твърд когато поискаш. 4. Шоколадът винаги мирише приятно и изглежда добре. 5. Шоколадът никога не се притеснява че е по малък от други шоколади. 6. Винаги идва в красива опаковка. 7. Никога няма да те засрами пред родителите ти. 8. Никога няма да те депресира. 9. Шоколадът никога не избива комплекси като се прави на по важен от теб. 10. Можеш да ядеш шоколад по всяко време...дори и в колата без автоматични скорости. 11. След шоколада винаги остава приятен вкус. 12. Шоколадът ти доставя удоволствие дори когато е малък. Обаждане до офиса на голяма фирма: - Трябва ли ви генерален директор? - Не. - Тогава защо на сайта имате такава обява? - Защото вече уволнихме уебмастъра.