Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Вярваш ли в края на света, който ще настъпи на 21 декември 2012 година? - Вярвам, но мисля, че ще мине незабележимо, както и всички предишни.
Разни 1,589 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Славчо, как намираш гърдите ми? - пита палава девойка. - Трудно, маце, много трудно! След овчарска идилия - 1.. Вестникът праща Журналист (мъж) при овчарте. След интервюто, журналистът решава да ги бъзикне (спомняйки си за колежкате) и ги пита: - Абе, как издържате без жени толкова дълго време? - Ами, избираш си една уфцъ, фащаш я за ушите и я опъваш… - Че става ли? Хубаво ли е? - Ам"чи пробвай бе! Журналистът взел да си избира овца, и да я гони, ама те бягат ли бягат… Накрая докапал една, фанал я и почнал да я оправя, а всички овчари се спукали да се смеят. - Що се смеете бе хора? - Амчи ти избра най-грозната бе… Ха-ха-ха (Модификация на вица: "Ами от цялото стадо ти зе да чукаш псето…") Въпреки общоприетото мнение в Америка не е демокрация а Чъктатура. - Когато Господ е казал "И нека бъде светлина", Чък Норис е казал "кажи `моля`". На пазара са се появили нов модел бански, които са надуваеми - хем не може да потънеш, а и по плажа не те е срам да минеш.