- Кога забелязахте че са ви откраднали колата?
- Вчера вечерта. Излизам от ресторанта, отварям вратата, сядам зад волана, искам да тръгна, а колата я няма!
Искате да се посмеете?
Ето малко английски хумор в добрия смисъл.
1. Влезете в google.com
2. Напишете "failure". ("грешка" на английски, за които не знаят)
3. Видяхте ли? - сега вече можете да се смеете.
Мързелите да не го правят, но няма да им кажем смешката...