- Аз обикновено месото го готвя по рецепта без да импровизирам.
- Аз също не импровизирам. Давам го на жената да го сготви. Това е стара, изпитана рецепта от татко!
Искате да се посмеете?
Ето малко английски хумор в добрия смисъл.
1. Влезете в google.com
2. Напишете "failure". ("грешка" на английски, за които не знаят)
3. Видяхте ли? - сега вече можете да се смеете.
Мързелите да не го правят, но няма да им кажем смешката...