Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Лили Иванова, единствената която дойде на срещата на бившите съученици.
Черен хумор 1,828 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж преди първата си брачна нощ отива при баща си: - Тате, кажи ми довечера какво да правя, не разбирам, а не искам да се изложа пред жената. Бащата: - Спокойно сине, довечера като си легнете аз ще стана пред просореца и като извикам "туп" ще й го вкараш, като извикам "цсссс" ще го изкараш. Вечерта: "туп" - вкарал го, "цссс" - изкарал го, "туп" - вкарал го, "цссс" - изкарал го... От прозореца се чува: "Тате, дай ситно влашко" Що за дивотия! Мечтая си аз, а се сбъдват мечтите ми на някой друг? Май ги краде от мен?! "Продаваме вносни обувки! Купи чифт обувки на цена от 100лв, третата обувка ще получите безплатно!" Катаджия носи дневната заработка на своя началник. Началника: - Малко днес си донесъл. Какво се е случило? - Когато бях малък мечтаех да стана тираджия, но нашите искаха да стана милиционер. И все се срамувах да поканя някоя съученичка на кино. Сега много обичам да ходя за риба, но жената все ме води с нея по магазините. Не разбирам къде ходя и защо... Шефа: - Тези глупости що ми ги плещиш? - Извинете, господин майор. Просто преди един час спрях един психолог! Един даскал си карал трабанта и изведнъж сфетофарът светнал червено. Огледал се даскалът, видял, че няма никой и понеже бързал, решил да мине. Обаче се ударил с БМВ. Излезли от Бмв-то четири мутри. Босът: "Старче, са ще те бием" Даскалът: "Е, сега не виждате ли, че аз съм хилав, а вие сте здрави аз сам, а вие сте четирима ..." Босът: "Пешо, мини от него" Пешо минал от него. Даскалът: "Е, са пак ние сме двама, а вие трима..." Босът: "Гошо, мини и ти от него!" Даскалът: "Е са пак ние сме трима, а вие двама.." Босът: "Офффф, абе я се махай, ние ше се опраим!"