Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо в Наказателния кодекс все още няма член "За неправилна прогноза за времето"?
Бисери 3,097 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо толкова се бави старта на Vivatel(GSM-3)? - Защото още не се е намерило решение на задачата: как цените да са по-евтини от Мтел и Глобул, но и да не се по-евтини от на БТК... Ако сутрин ви мързи да си измиете зъбите, имам решение. За да не забележи никой, че не сте си ги измили, просто трябва да изядете 4 скилидки чесън! Просяк доближил добре облечена дама, излизаща от скъп магазин и казал: - Не съм ял нищо от 4 дни! Тя го изгледала възхитеноо и възкликнала: - Човече, да имах твоята воля! След старта на здравната реформа, един личен лекар страшно се изморил от многото пациенти и ги подкарал по бързата процедура: - Докторе, боли ме коляното! - И мене ме боли! Следващия! - Докторе, като се качвам нагоре, ме боли кръста. - Качвай се надолу! Следващия! - Докторе, бременна съм! - Честито, госпожо! - Ама аз съм госпожица! - Много лошо тогава. Следващия! - Докторе, хората не ме забелязват! - Сле-е-едващия, казах! - Докторе, оная ми работа все сочи към обувките ми. - Качи си обувките на гардероба. Следващия! - Докторе, глътнах мишка! Какво да правя? - Глътни и котка! Следващия! В този момент запъхтяна влиза сестрата: - Докторе, симуланта от 8-ма стая умря! - Е, тоя се престара! Вечерта преди бала малката фея намира Пепеляшка да плаче. - Защо плачеш, Пепеляшке? Пепеляшка мълчи. И рони горчиви крокодилски сълзи. Питала разпитвала феята и най-накрая Пепеляшка казала, че е неразположена. Тогава малката фея и направила тампон и й го дала. Пепеляшка е вече щастлива и отива на бала. По едно време голямата фея намира малката фея да плаче. - Защо плачеш ? - За Пепеляшка ... - Е нали си има рокля и кристални обувки ... нали е на бала ?!? - Е да ама е неразположена ... - Ти не й ли даде тампон ? - Дадох й, но забравих да й кажа, че в полунощ тампонът ще се превърне в тиква