Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво значение има чий е празника. Главното е - кой после ще мие чиниите.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Защо в Наказателния кодекс все още няма член "За неправилна прогноза за времето"?
Бисери
03.10.2017
3,097 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо толкова се бави старта на Vivatel(GSM-3)? - Защото още не се е намерило решение на задачата: как цените да са по-евтини от Мтел и Глобул, но и да не се по-евтини от на БТК...
Ако сутрин ви мързи да си измиете зъбите, имам решение. За да не забележи никой, че не сте си ги измили, просто трябва да изядете 4 скилидки чесън!
Просяк доближил добре облечена дама, излизаща от скъп магазин и казал: - Не съм ял нищо от 4 дни! Тя го изгледала възхитеноо и възкликнала: - Човече, да имах твоята воля!
След старта на здравната реформа, един личен лекар страшно се изморил от многото пациенти и ги подкарал по бързата процедура: - Докторе, боли ме коляното! - И мене ме боли! Следващия! - Докторе, като се качвам нагоре, ме боли кръста. - Качвай се надолу! Следващия! - Докторе, бременна съм! - Честито, госпожо! - Ама аз съм госпожица! - Много лошо тогава. Следващия! - Докторе, хората не ме забелязват! - Сле-е-едващия, казах! - Докторе, оная ми работа все сочи към обувките ми. - Качи си обувките на гардероба. Следващия! - Докторе, глътнах мишка! Какво да правя? - Глътни и котка! Следващия! В този момент запъхтяна влиза сестрата: - Докторе, симуланта от 8-ма стая умря! - Е, тоя се престара!
Вечерта преди бала малката фея намира Пепеляшка да плаче. - Защо плачеш, Пепеляшке? Пепеляшка мълчи. И рони горчиви крокодилски сълзи. Питала разпитвала феята и най-накрая Пепеляшка казала, че е неразположена. Тогава малката фея и направила тампон и й го дала. Пепеляшка е вече щастлива и отива на бала. По едно време голямата фея намира малката фея да плаче. - Защо плачеш ? - За Пепеляшка ... - Е нали си има рокля и кристални обувки ... нали е на бала ?!? - Е да ама е неразположена ... - Ти не й ли даде тампон ? - Дадох й, но забравих да й кажа, че в полунощ тампонът ще се превърне в тиква