Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпа! Току що ми се обади личният лекар и ми съобщи, че ми остават 7-8 часа живот. Искаш ли да отидем в някой скъп ресторант и след това да си вземем стая в хотел.... - Да, бе! Много ти е лесно на тебе...нали няма да ставаш утре за работа....
Черен хумор 1,730 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пътник струпва багажа си за чекиране и казва на служителката: — Аз летя за Лос Анжелес. Искам този, правоъгълният куфар, да изпратите в Денвър, а двата кръгли да заминат за Сиатъл. — Но, господине, не можем да направим това… – отговаря служителката. — А защо не? Предния път можахте! Съпруг казва на жена си замислено: - Скъпа, ти забелязваш ли, че в последните години зимата в България не е толкова тежка? - Не забелязах, скъпи, ние вече пета година сме в Испания. Лекар акушер изражда жена, която трябва да роди близнаци. Първото бебе се появява без проблем. Лекарят го взема на ръце, шляпва го по дупето и то започва да плаче. Второто бебе, обаче, не се появява и не се появява. Минава час, минават два... Лекарят казва на сестрата: - Аз ще ида да обядвам, а ти стой тука и наблюдавай родилката. Веднага след излизането на доктора, сестрата забелязва малка ръчичка, която се подава от майката и й прави знак с пръст да се приближи. Приближава се тя, а оттам се подава малка главичка и пита шепнешком: - Лелче, оня садист, дето шамари децата по дупетата, тръгна ли си? Стар професор чете лекция в икономическия университет: - Робин Худ взимал пари от богатите и ги давал на бедните. С времето неговата група се увеличавала, а самите те почнали да се жалват ,че става все по-трудно взимането и искали повече пари и привилегии за самите себе си. А Робин Худ привикнал към разкошния живот, скъпи дрехи, скъпоценности. Започнал да пие само отлежало вино и да се вози в каляска с наета охрана...Парите, които събирал от богатите почнали да не стигат, наложило се да взимат пари от по-бедните. В началото им взели това, което те самите им дали, а после даже им взели и това което си били заработили самите бедни...Ах, за какво говорех?...Да, именно така в големите несгоди се родила данъчната служба.... - Чичко, колко е часа? - Пет без десет - отговаря милиционера. - Айде като стане пет, ела да ми извъртиш една свирка. - му казва нагло цигането. Милиционера хуква да го гони. По пътя среща свой колега: - Що го гониш това циганче бе? - пита онзи. - Ми каза ми в пет часа да му духам и затова. - Че то има още 5 минути бе, какво си се разбързал!?!