Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Питали радио "Ереван": - Защо в Перник нямат "бус лента"? Радиото отговорило: - Защото имат "Голф-лента"!
Радио Ереван 2,997 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Миме не танцувай! - Защо? - Миме, казвам ти, недей! - Ама защо, песента е супер! - Миме, ДРЪЖ ВОЛАНА! Двама гея след бурен сексуален сеанс си палят едно масе(джойнт) и си го подават един на друг,на вратата се чука. -Кой е?пита единия. -Полиция-Чува се отвън -Какво искате?-Пита гея -Да си поговорим.-Отговаря полицая -Колко човека сте?-пита гея -Двама. -Ми говорете си двамата. Двама българи отиват в чужбина. Настаняват се в един хотел и започват да разглеждат екстрите в стаята. Единият отива в банята и след малко се провиква: - Ей, брато, тука има нон стоп топла вода... супер! А другият въздъхва: - Ех, жалко, че днес не е неделя... Пелтек влиза в бар: - Б-б-барман д-д-дай едддна б-б-бира. Барманът: - Г-г-готово, кккаква я искаш? - Ннннняма зззначение. Барманът дава бирата. Влиза друг клиент и казва: - Барман дай една бира. - Готово, каква я искаш? - Няма значение. Клиентът си изпива бирата и си тръгва. След малко пелтекът се обръща към бармана: - Бббарман, тти май се бббббъзикаш с мен. - Ннне бббе, с нннего. Извънредни новини: Чък Норис току-що се върна от ваканция в Пакистан. Няма да повярвате, с кой се е сблъскал там.