Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Питали радио "Ереван": - Защо в Перник нямат "бус лента"? Радиото отговорило: - Защото имат "Голф-лента"!
Радио Ереван 2,996 прегледа
Следващ →

Още вицове

По какво си приличат жената-програмист и морското свинче - aми морското свинче нито е морско нито е свинче. Вежди Рашидов: "Премиерът обеща, като отмени кризата юли, август месец, и да отпуснат повече пари." --- Сега става кой ясно кой е разпоредил кризата. --- Питат Вежди Рашидов по повод хвалебествията към ББ: - Г-н Рашидов, къде са ви наколенките? - Стига глупости! На нас не ни трябват наколенки даже, ние пълзим в краката на г-н Генерала и само да добавя: ""Премиерът беше много отворен,той е най-диалогичният човек, който съм срещнал, стиснахме си ръцете. Говорихме си дълго за културата.." Хубаво би било да съм гъсеница: плюскаш, плюскаш, плюскаш... После си лягаш: спиш, спиш, спиш... Събуждаш се - красавица! Дете с майка си минава прокрай публичено дом. - Мамо, мамо, какво продават тук? -попитало детето. Майката се смутила и отгововила: - Щастие мама, продават щастие на мъжете. - Мамо, мамо, купи ми щастие моля те моля те моля те! Какво да прави майката, дала му 2 лева и със свито сърце го пуснала да влезе в бардака. Вътре, в салона наредени всичките момичета + мадам. Момченцето влязло, дало двата лева на първата кака и казало: - Искам да си купя щастие! Притеснили се момичетата - какво да го правят това дете. Една от тях отишла до кухнята и му намазала една филия с мед и масло. Момченцето излапало филията, но не си тръгва. Гледали го гледали - намазали му още една филия с масло. То и нея изяло и още стои. Намазали му трета филия, но тя вече му дошла много и хлапето само изяло меда и маслото. Излязло навън щастливо, а майка му притеснена го пита. - Е, как е мама? - Ааа, екстра, две опрасках и една излизах! Разговор по телефона: - Идвам ти на гости след половин час, почвай да пържиш пържолите! - Какви пържоли, нямам пържоли?! - Ти почвай да пържиш, аз ще ги донеса!