Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- У нас шофьорите на кабрио автомобили винаги карат със затегнат колан. - Шубе ги е от катаджиите? - Пътищата са ни лоши, без колан от такава кола като едното нищо ще излетиш.
Професионални 3,186 прегледа
Следващ →

Още вицове

Харесвам мъжете с бъдеще и жените с минало.Оскар Уайлд Извънземната цивилизация съществува, защото ги е страх да живеят на една планета с Бойко Борисов. - Как може да се биеш, ако носиш очила? - Първо внимателно разглеждам противника, а после се бия по памет. Да изкушаваш съдбата?! Съдбата отдавна е свикнала да устоява на изкушенията! Голата истина за нашия живот: * по-добре да си гладен, отколкото да ядеш без апетит * по-добре да си гол, отколкото да си лошо облечен * по-добре да си болен, отколкото недоизлекуван * по-добре да си мъртъв, отколкото да си недобит и накълцан * по-добре да си плешив, отколкото лошо подстриган * по-добре е да си с безсъние, отколкото сън с кошмари * по-добре да си пиян, отколкото да пиеш безалкохолна бира * по-добре с левове, отколкото с фалшиви долари * по-добре да си хакер, отколкото да живееш без компютър * по-добре да си импотентен, отколкото да живееш без секс * по-добре да си неграмотен, отколкото..да четеш тази глупост!