Земляните са наивно уверени, че знаят как да отбият астероид, летящ към Земята, който за няколко секунди може да унищожи всичко живо на планетата. И това при положение, че на собствената си планета целият свят няколко месеца запушваше малка дупчица на дъното на океана.
Като гледам колко си вършат работата полицаите, си мисля, че отдавна са почнали с пушенето...
-----
Обява в jobs.bg:
МВР наема непушачи...
-----
Пушат полицаите под кабинета на Миков. Докладват на министъра:
- Стотици колеги пушат долу!
- Щом пушат, значи имат пари...