Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Така, във фирмата напоследък нещата са в застой. Някой да има интересни и свежи идеи? - Хайде да пийнем бира! В тази жега си е баш за това, плюс това, че днес е петък. - Да, интересна идея. А какво й е свежото? - Ще вземем свежа бира!
Професионални 3,270 прегледа
Следващ →

Още вицове

Колкото по-развлекателна става нашата телевизия, толкова по-страшно е да излезеш навън. Отива възрастна жена на изповед: — Простете, отче, съгреших! — Какъв грях? — Преди двадесет години изневерих на мъжа си. — О, това е било отдавна – Бог Ви е простил. Забравете. — Не мога – приятно ми е да си спомням. Седят Василий Иванович и Петка в театъра. Гледат спектакъла "Аладин и вълшебната лампа". Първото действие минава, започва антрактът. На Чапаев му се приходило по нужда... Ходи, броди, не намира тоалетната. Повече обаче не може да устиска. Мисли си: "Срам не срам, затварям очи и почвам където и да е"... Така и направил. В залата се надига мощен кикот. Чапаев маха с ръка и се връща на мястото си. Гледа, Петка също се смее. - Петка, какво ти става? - Разбирате ли, Василий Иванович... Когато излязохте на сцената и се събухте, това не беше кой знае какво, но когато се изсрахте във вълшебната лампа на Аладин, от там изскочи вълшебният дух и каза: "Ебал съм ти и ролята!"... Вечер, мъж и жена ще правят секс. - Скъпи, изключи лампата, моля. Пречи ми. - Как ти пречи? - Виждам те... Спасителят на басейна към компания: - Вие, групата, дължите глоба. - За какво? Щото пием бира? - Не, бира може да се пие. Глобата е за това, че пиете вече пети час бири, а никой не е ходил до тоалетната.