Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си група пенсионери: - Според мен в парламента има бивши агенти на ДС. Друг добавя: - Според мен поне половината са, щом не гласуват закон за отваряне на досиетата. Трети: - Според мен най-малко три четвърти са щом няма даже внесен законопроект за отварянето на досиетата.
Политически 3,315 прегледа
Следващ →

Още вицове

Рекламен слоган на банка: Ние отказваме кредит най-бързо от всички! Пред входа на малка черква в Гьотеборг пасторът закачил табелка: "Ако си се уморил да живееш в грехове, отвори вратата и влез." "А ако не си уморен, обади на телефон 11-22-87" - било написано под табелката с червило за устни. - Трябва да ви разочарова, дъщеря ви снощи се напи в бара! - Лъжеш! Нищичко не е слагала вчера в устата си! - Aaа... май ще ви разочаровам два пъти... Умрял Папата. На портите на Рая го посреща Свети Петър. - Как се казваш? - Аз съм Римския Папа! - Папа, папа, - мърмори си под носа Петър. - съжалявам, но нямам римски папа в списъка. - Но аз бях заместник на Господ на Земята!! - Господ е имал заместник на Земята? - учудено пита Петър - странно, но не знам нищо за това... - Аз съм главата на Католическата църква!!! - Католическа църква? Никога не съм чувал за такава... Почакай, ще питам Шефа. - Шефе, - пита Петър Господ - тук един разправя, че Ви е заместник на земята, наричат го Римски Папа, нещо говори ли ви? - Не, - отговаря Господ - но чакай да попитаме Исус. Господ и Петър обясняват на Исус ситуацията. - Момент, - казва Исус - нека да поговоря с него. След 10 минути Исус, смейки се до сълзи, идва и казва: - Помните ли рибловния кръжок, който организирах преди 2000 години?? ВСЕ ОЩЕ СЪЩЕСТВУВА!!! Апартамент в краен столичен комплекс. Голи стени. На голия под са постлани вестници. На вестниците седи наркоман и преглежда стари билети от лотарията. В ъгъла е поставена табуретка. На нея седи бабичка и гледа телевизор, който седи на земята. Наркоманът: - Мамичката му и късмет! Бабката: - Какво се е случило, синко? Наркоманът: - Пак сме загубили от лотарията. Този път телевизора!