Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Върви си един наркоман по улицата и среща двама други наркомани. Първият казва: - Аз съм пратеник на Господ. - И аз съм пратеник на Господ - казва вторият. Третият заявил: - Никого никъде не съм изпращал.
Други 1,882 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Идвам с дискета при теб, за да ти кажа, че нямам Интернет. Двама дядовци си приказват и единия вика: - Ееее, Петре, снощи се напиках. И Петър отговаря: - Еми Иване, те хората са го казали "От където е текло пак ще тече". Пациент прекарал дванайсет години в лудница, но лекарите се надявали, че започва да реагира на лечението. Един ден решили да го подложат на изпитание, като го заведат на кино. Когато влезли, върху седалките имало табела с надпис Мокра боя". Докторите не обърнали внимание на предупреждението, но се зарадвали, когато пациентът поставил вестник на стола си, преди да седне. Според тях поведението му доказвало, че най-после се е завърнал в действителността, затова го попитали защо е поставил вестник на стола си. Той отговорил: - За да съм на по-високо и да виждам по-добре! Пиша това съобщение от бъдещето-от 2020 година. Дванайстият айфон има такава функция. - Здравейте, обаждам се за обявата… - Ало, говорете по-силно! - За ОБЯВАТА се обаждам!!! - За обявата ли?! - ДА!!! - За коя обява?! - За слуховия апарат!!! - Какъв апарат?! - СЛУХОВИЯ!!! - А, за слуховия. Вече го продадох…