Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Влиза една блондинка в Sex Shop да си купува вибратор.Харесала си тя един жълт носи го на касата и пита: -Извинете,този колко струва? -150 лв. -Ооооо,много е скъп,нямам толкова! След малко носи тя един розов: -А този на ква цена е? -20 лв. -Ооооо,тоя вероятно не е качествен! Харесала си един червен.И отново при продавача: -А този? -Извинете госпожице,но пожарогасителят не се продава!!!
Блондинки 3,280 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някой очакваше ли, че чак така ще стане...сега всеки път, като слагаш презерватив, споменаваш я президент, я министър-председател, я народното събрание... - Иванчо, къде загива цар Симеон Велики? - На 65 страница, в учебника, горе вдясно! Старите лели идваха при мен на сватби и ме сръгваха в ребрата с думите „Ти си следващия“. Спряха да го правят, когато започнах да правя същото на погребения. Един човек се приготвял да скача от самолет. Специалистите му показвали какво да прави като скочи. Първо му показали как да си отвори парашута. Тогава приготвящият се да скочи казал: - Еми ако не се отвори? Те му показали втори начин с резервен парашут. Тогава той пак попитал: - Еми ако и този път не се отвори? Те му показали трети начин. И тогава той пак попитал: - Еми ако пак не стане? Тогава те му казали: - Еми много просто. Ще стигнеш 90 метра, после ще станат 80м,… после 40м,… после 10 м, 9м,…, 5м, 4м, 3м, 2м… И скачащият казал: - И после какво? И те му отговорили: - Е, от един метър не можеш ли да скочиш? Седи един програмист в бара. Идва при него една мацка: — Ако искаш да си прекараш хубаво, то аз се казвам Мими… — А ако не искам да си изкарам хубаво, как се казваш?