Петко пита майка си:
- Мамо наистина ли съществува черната роза?
- Ами ти къде си я видял?
- Има такова детско филмче.
- Сине, това е просто анимация за ГМО-то!
Сяда пациент при зъболекаря и пита:
- Колко ще струва ваденето на зъба?
- Ако е без болка - 30 лева, а с болка 50 лева.
- О!Супер! Разбира се, че без болка, хем и е по-евтино.
Зъболекарят веднага хваща клещите и почва да вади зъба.
- О-о-о-о!!!
- Е, ако ви боли - това вече е 50 лева...