Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един човек минава покрай един парк с баничка в ръка, и вкусно си похапва. Но по едно време от един храст се подава ръка и се чува глас: - Дай! И човекът смутено пита: - Б-б-б-баничката ли? И гласьт, отговаря: - Не, хартията.
Други 1,371 прегледа
Следващ →

Още вицове

Жена към мъжа си: - Нали не си забравил, че днес ще имаме много гости? Мъжът веднага отива в антрето, взима всички чадъри и ги прибира в килера. Жена му учудено: - Какво? Страх те, че гостите ще откраднат чадърите ли? - Не, страх ме, че ще си ги познаят! Той: - Знаете ли че %70 от момичетата мастурбират в банята, а останалите %30 си пеят песничка? Знаете ли коя е тази песничка? Тя: - Амммм ... не ?! Той: - Аха... Ясно! Значи сте от тея дето мастурбират... Добре му е на моряка - връща се от далечно плаване, а девойката го чака на брега. Добре му е на летеца - връща се от полет, а девойката го чака на летището. Добре му е на машиниста - връща се от пътуване, а девойката го чака на гарата. Само на девойката не й е добре - тичай на пристанището, тичай на летището, а от летището - на гарата... Мъж ще ходи да се запознава със семейсто на приятелка си, обаче много пиян, както винаги и заминава той със своето семейство, да се запознава със семейстото на приятелката си... Отиват те, сядат на масата родителите на момичето, гледат младежа пиян и бащата пита родителите на младежа: - Я ми кажете, вашия син какво може, какъв човек е? Бащата му отговаря: - Нашия син като е пиян много хубаво готви, нашия син като е пиян много хубаво чисти, нашия син като е пиян прави всичко добре ... Майката на момичето пита: - Ами като е толкова добър като е пиян, като е трезвен какъв е? Родителите на младежа се поглеждат и казват: - Миии ние не сме го виждали трезвен ... Кoппенхагенските доктори някак не могли да решат, къде да карат болните - в спешното отделение или в психиатрията. За първи път в живота си те видяха как хиляди премръзнали скандират:" Жегата н убива! Спрете глобалното затопляне!"