Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Тате, татееееее..... а защо сините сливи са червени, а не лилави? - Защото са зелени, мойто момче!!!
Любими Герои 3,022 прегледа
Следващ →

Още вицове

На студентка, пишеща анонимно вицове в интернет, решили да връчат награда, за да я засрамят и да й покажат, че нищо не остава скрито в мрежата. Тя спокойно приела наградата и казала: -Вземам пример от преподавателите си - не отказвам, дори и да не заслужавам. Бил Клинтън паднал в едно езеро и бил спасен от три момченца. Толкова им бил благодарен, че им обещал: — За това, че ми спасихте живота, ще ви дам каквото поискате. Първото момченце казало: — Искам ферари. — Няма проблем – отвърнал Бил. – Ще получиш чисто ново червено ферари. Второто момченце казало: — Искам компютър. — Естествено – отвърнал Бил. – Ще ти пратя нов-новеничък компютър от последно поколение. Третото момченце казало: — Искам моторизирана инвалидна количка. — Защо? – попитал Бил. – Изглеждаш ми съвсем здрав. — Защото – пояснило момченцето, – ще ми трябва инвалидна количка, когато баща ми научи, че съм спасил Бил Клинтън от удавяне. Александър Балабанов:От любовта към приятелството има само една стъпка и то назад. Резултати от социологическо проучване по повод заплахите срещу България за атентати, над 99 процента от хората са отговорили: Не ме е страх. Единствените места, на които ще е справедливо да гръмнат бомбите не ги посещавам - Дондуков 1, 2, площад Народно Събрание 1 - само там има хора които подкрепят присъствието на България в Ирак. Звъни Баба Яга на Змей Горянин: - Идвай бързо, страхотна ракийка съм сварила! - Бабо Яге, вчера пихме с Кашчей някакъв боклук, едната ми глава е в безсъзнание, втората повръща, третата едва се надигна да ти отговори. Звъни Баба Яга на Кашчей Безсмъртни: - Идвай да пием, страхотна ракийка сварих! - Бабо Яге, пихме вчера със Змей Горянин нещо, дето, както съм безсмъртен, сега се притеснявам да не умра! Звъни Баба Яга на Леший: - Идвай бързо да пием от новата ракийка! - Идвам! Гледа Баба Яга през прозореца - иде Леший - 5 метра тича, пада на земята, става, 5 метра тича, пак пада Излязла да го посрещне на прага и пита: - Леший, какво става, защо падаш тъй? - Ами, Бабо Яге, като си помислех за хубавата ракийца и хуквах. Но като се сетех, че после ще искаш да се чукаме - и губех съзнание.