Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Мисля,че ходя насън... - Защо така мислиш? - Събудих се днес в моето легло!
Разни 2,103 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама джентълмени пият горещ чай пред камината. Сър Джон казва на сър Хенри: - Сър Хенри, Коледа е хубаво нещо! - Да сър Хенри и сексът също!- казва сър Джон. След няколко секундно мълчание сър Хенри казва: - Да сър Джон, но Коледата е по-често!!! -Тате, каква е разликата между биология и социология? -Ами Иванчо, като се гледаш, нали приличаш на мен! -Даа, много! -Е, те това е биология! -А социологията? -Амии, на леля ти Пепи от петия етаж синчето нали също прилича на мен? -Даа, все ни бъркат, че сме братчета.. -Е, те това е Иванчо социология... - По какво се различава добрата от много добрата секретарка? - Добрата секретарка всяка сутрин отваря вратата на кабинета и казва: Добро утро,шефе!". А много добрата сутрин тихичко и нежно прошепва в ухото му: "Вече е утро, шефе!" - Бихте ли погледнали принтера ми, моля. - Какво му е? - Влизам в някой сайт, чета виц - смешно, разпечатвам- не е смешно.. Недооформените девойки, да влизат по една, за да ги оформя… В час по физическо