Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Четирима корабокрушенци седят на един сал и играят белот. По едно време излиза една нимфа и им казва: - Сега ще ви изпълня по едно желание. Единият казва: - Искам да съм на Хаваите! Нимфата щракнала и отишъл на Хаваите. - Аз искам да съм на на Карибите - казал втория. Третия също си пожелал да отиде на Хаваите и станало всичко. Четвъртият казал: - Я, ги върни ония да си довършим играта!
Черен хумор 1,836 прегледа
Следващ →

Още вицове

Починал един мъж. Погребението... Всички си тръгнали, останали само безутешната вдовица и някаква жена. Вдовицата я погледнала и попитала: - Извинете, Вие коя сте? Не ви знам. - Любовницата на мъжа ви. - Не може да е имал любовница! Той беше прекрасен съпруг, всяка вечер си беще вкъщи навреме, цялата заплата до стотинката носеше вкъщи! - На обяд и премията ни стигаше... Два кораба се срещат в тесен канал. Единият български, другият американски. Не могли да се разберат как да се разминат. Единият капитан вика: - Бегай у лево! А американеца: - Гоу лефт! И така цял час. След дълго умуване капитанът на българският кораб влиза и пита: - Абе знае ли някой от вас английски? Всички се ослушват и само готвача вика: - Аз знам... малко! Излиза той на палубата и вика: - Ду ю спийк инглиш? Всички американци ревват: - Йеееее! - Ми, тогава що не бегаш у лево! Туристи на рецепцията в хотел: — В брошурата пишеше: “Няма фризьор в хотела”. Ние сме фризьори, дали не може все пак да ни настаните тук? Някакъв КАТ-аджия умрял и попаднал на небето. Свети Петър го попитал: - Сине мой, вършил ли си добри дела на земята? - Да, случвало се е. - А лоши? - И лоши съм вършил. - А кои са били повече - добрите или лошите? - Ами поравно бяха, Свети Петре. - Добре, значи ще ти дам право на избор - ето по този път можеш да влезеш в Рая, а по онзи - в Ада. Къде искаш да отидеш? - А не може ли да остана тук на кръстовището? Един мьж си седял в автобуса. По едно време се разсмива на глас и хората го питат. - Защо се смееш? - Разказвам си вицове - отговорил мьжа. След пет минути се чува много силен смях. Хората пак питат: - Сега защо се смееш, бе човек? - Ами този виц и аз не сьм го чувал!