Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Кралицата се разхожда със своя гост с колесницата. По едно време един от конете изпуснал газове... - Съжалявам много - казала кралицата. - О-о, няма нищо - отговорил гостът - аз мислех, че е коня...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Ти си циганин, ако не правиш разлика между ХАпетит и Хепатит.
Разни
03.10.2017
1,232 прегледа
Следващ →
Още вицове
Рекламно мото в Германия: "Елате в България! Вашата кола вече е тук."
- Пешо, имаш ли хладилник? - Кви пържени пирони, аз не пуша!
Лежи една жена в реанимацията, почти умира… Внезапно чува глас небесен: - Давам ти още 10 години живот! Скочила жената от леглото и бегом към пластичния хирург. Направила си ринопластика, повдигане на лицето, блефаропластика, липосукция, всичко каквото се сетила! Наканила се тези десет години да ги изживее с кеф. Тъкмо излиза от клиниката и - БАМ, един камион я размазва. Душата на жената отлита и шепне: - Господи, ама как така? Ти ми обеща още 10 години да живея! Глас свише: - Извинявай, не те познах!
Събрали се евреите на племенен съвет да обсъждат защо другите нации не ги обичат и как да направят така, че да ги заобичат. Мислили, мислили и накрая Моше казал: - Явно е от това, че не пием. Я другата седмица на племенния съвет всички да носят по една бутилка водка - изсипваме ги тук в една купа в средата на масата и с черпака поред на всички... докато се научим да пием и да ни приемат останалите! Да ама, прибрал се Арон вкъщи и мисли: Абе, то сега бутилка водка - много пари, пък и като всичките ще носят аз може ли да занеса вода в шише от водка, никой няма да познае в общата купа. Речено - сторено. Събрал се съвета на следващата седмица, изсипали всичките водки в купата, Моше разбъркал с черпака, напълнил го, сръбнал си и казал: - Дааа, ето за това няма да ни обичат!
Много си хитра, майка ти да не е лисица?!