Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка дълго избира фотоапарат в магазина, задава десетки въпроси, а накрая пита и: - Кажете, а защо обектива ма фотоапарата е кръгъл, а фотографиите се получават квадратни?
Разни 1,107 прегледа
Следващ →

Още вицове

Срещнали се веднуж един юзър (Ю) и един Windows (W) Ю - Я да инсталираш новите драйвери на видеокартаат (W) - А диск пъхна ли? Ю - Пъхнах (W) - А вълшебната думи4ка каза ли? Ю - ОК (W) - ОК ама не, Не мога да намеря необходимите файлове Ю - Как ето ги под носа ти!!! (W) Къде? Ю - на диска!! (W) - на кой ? Ю - На Е: (W) - няма такув диск Ю - А защо под ДОС има? (W) - Това не е мой проблем. Ю - а как да сложа драйеверите (W) - А защо са ти драйвери? Та ти нямаш видео карта Ю - Не може да бъде!! (W) - Истина ти казвам Ю - а аудио има ли? (W) - и аудио няма Ю - а какво има? (W)- има джойстик Ю - никога не съм имал... (W) Аз по ги разбирам тия неща Ю - ХМ, а пук аз си мислех да купувам (W)- Видя ли какво щеше да правиш без мен Трима приятели пътували със самолет, но горивото свършило. — Приятели, имаме само два парашута. Нека аз да взема единия, защото имам деца и семейство които трябва да храня. — Добре, скачай. Скочил първия. — Вземай парашута и ти също скачай. — А, не. Няма да те оставя да умреш. — Няма, аз ще скоча след теб. — Как.Нали остана само един парашут? Нали Иван вече скочи. — Аз на Иван му дадох торбата с храна. Нали имал семейство да храни. Крикор и Гарабед се заяждат един с друг: - Крикор, кога ти е рождения ден? - Защо? - Да ти подаря едни завеси, че по цял ден ви гледам със жена ти как се гоните голи из къщата. - Гарабед, а на теб кога ти е рождения ден? - Защо? - Да ти подаря един бинокъл, че да видиш чия жена гоня. Тревата не предизвиква зависимост, съдя по себе си. Вече 20 години я пуша! Викат мечката, заека и вълка на донаборна комисия. Минава мечката - взимат я в казармата. Минава вълкът - взимат го и него. Стоят и чакат заекът да излезе. Излиза Зайо ухилен: - Не ме взеха! - Как така? - Ами я погледнете там отсреща - виждате ли оная бреза? - Виждаме я. - А виждате ли най-долното клонче? - Виждаме го. - А виждате ли най-долното листо на клончето? - Виждаме го. - А виждате ли оная мравка, дето лази по него? - Виждаме я. - Е, а аз даже и брезата не виждам.