Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баба Марта прати вест, ДА НЕ СЕ РАБОТИ ДНЕС! Да качим краката на бюрата и да се чешем по главата.... бели, румени, засмени... от божествен мързел днес опиянени! След кафенцето горещо иде време и за още нещо... сандвич със кюфте и много бири със мезе...!
Разни 2,033 прегледа
Следващ →

Още вицове

Милиони хора, мечтаещи за безсмъртие, не знаят, какво да правят във вторник вечер. Руснаците изпитват балистична ракета СС-50, супер секретна. Изстрелват я към тундрата, обаче електрониката й нещо се поврежда и ракетата полита неизвестно накъде. Тръгват да я търсят и виждат един чукча. Питат го: - Чукча, преди два дена да си виждал в небето да лети нещо като голяма огнена пръчка? - Чукча пръчка не видял… Чукча самолет видял, чукча хеликоптер видял, чукча ракета СС-50 видял… Обаче чукча огнена пръчка не виждал. Стои катаджия, минава по пътя един Голф. Изведнъж катаджията рязко маха с палката, надува свирката и си вади пистолета. Шофьорът набива яко спирачки, ще излети през прозореца направо, излиза от колата и треперещ казва: - Какво има? - Нищо, - казва замислено катаджията гледайки колата. - И аз мисля да си купя Голф, но някои казват, че спирачките били слаби. Съобщение на ТАСС: - Тази сутрин в 5:46 свръхмодерен американски самолетоносач бе потопен от айсберг. Капитана на айсберга е повишен в чин. Шотландец седи в бара пред бутилка уиски и си говори сам: - Ето тази мелница я построих аз. Сам, със своите ръце мъкнах камъните. И какво, нарича ли ме някой - "МакФерсон строителя на мелници"? Не-е-е! Ами тази градина, кой я засади? Всяко дръвченце, всяко храстче... И нарича ли ме някой - "МакФерсон - градинарят"? Не-е-е! А този мост, над реката... И нарича ли ме някой - "МакФерсон - мостостроителят"? Не-е-е! Обаче, само веднъж да ме видят с една овца как я...