Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Майк Тайсън се загубил в една гора. Премръзнал, изгладнял рекъл си: "Тва е ще се мре. Няма спасение от никъде." И изведнъж видял една къщурка. Почукал той на вратата й и му отворил един мъж. Таисън: - Добър вечер аз съм... Мъжът: - Абе после ще ми кажеш кой си! Влез сега стопли се, хапни! И Тайсън влязъл. Стоплил се Майк и пак започнал: - Аз съм... Мъжът: - Споко! Хапни пък ще ми кажеш кой си, има време! Хапнали пийнали и Тайсън пак: - Слушай сега - аз съм... Мъжът: - Чакай, за къде бързаш! Дай да дръпнем по една трева, пък тогава! Дръпнали те, станало им кеф и Тайсън отново започнал: - Хей трябва да ти кажа кой съм! Аз съм Майк Тайсън! Мъжът: - Хеее! Много е добра тревичката - нали?!?!?!
Разни 2,233 прегледа
Следващ →

Още вицове