Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Старшината прави строева подготовка на ротата. Командва всички да си вдигнат левия крак. Войниците изпълняват, само един се обърква и вдига десния. Старшината гледа два крака един до друг и пита с недоумение: - Кой там си е вдигнал и двата крака?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Чък Норис( а у нас Бойко Борисов) е единственият човек успял да нарисува триъгълник с два прави ъгъла.
Бисери
03.10.2017
3,411 прегледа
Следващ →
Още вицове
Чукчата си купува радио. Носи го вкъщи и решава да се похвали на роднините. Сядат около масата, слагат радиото по средата, чукчата натиска копчето и… нищо не става. Най-мъдрият от присъстващите казва: - Ток му трябва. Поглеждат - само една жица стърчи. Пъхват антената в контакта и пак чакат. След малко от апарата започва да излиза пушек. Най-мъдрият чукча казва: - Ей сега диригента като си допуши цигарата и ще засвирят.
Между драматурзи: - Щом пуснаха завесата след премиерата на новата ми пиеса и залата гръмна от аплодисменти! - И какво беше нарисувано на завесата?
Двама приятели си вървели. Единият паднал в дупка и другия казал: — Съжалявам, но не мога да те измъкна. Тогава падналият отговорил: — Ако никой не дойде до два часа, ще изляза сам.
Потънал един кораб и от него се спасили само двама - една грозна, ама много грозна жена и един мъж. Доплували някакси до един остров и мъжът казал: -Делим острова на две и ти си стоиш в твойта половина, а аз в мойта. Минали няколко месеца и на мъжа му се доебало и взел , че се престрашил и отишъл при жената. Хъката, мъката, почнали те да се ебат и по едно време тя му казва : -И все пак в мен има нещо хубаво!- а той отговаря: -Е да , ама след малко ще ти го извадя!
Надпис в магазин: "СКЪПИ ЖЕНИ, намаление 5 процента!"