Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Събират се французин, англичанин и българин на приказка и започват да си хвалят жените. Французинът казал: -Моята любима е една такава мила, пухкавка, къдравка, ама точно като френска булонка! Англичанинът казал: -А моята пък е една такава мършава, дългокрака, стройна, точно като английска хрътка! Българинът си мълчи и се усмихва, а те го питат: -Ми хайде де, ти нищо ли няма да кажеш?! -Ми да кажа защо да не кажа, ама се чудя сега...тя, че е кучка, кучка е, ама каква порода и аз незнам?!
Иванчо и Марийка 4,498 прегледа
Следващ →

Още вицове

В китайските училища първите три години изучават азбуката. Каква е разликата между пицата и евреина? - Пицата не крещи като я сложиш в пещта. В университет се защитава докторат на тема "Кое е първичното при животните - истинктът за самосъхранение или инстиктът за продължаване на рода". Отпред се изтъпанил един и започва изложението си. - Колеги, предлагам на вашето внимание следния експеримент: в стая е поставено куче, което не е хранено от 1 ден. Едновременно в стаята се поставят телешка пържола и разгонена женска. Кучето първо изяжда пържолата. Истинктът за самосъхранение е по-силен. Втори опит: в стаята поставяме куче, което не се е хранило от 1 седмица. Едновременно поставяме свинска пържола и разгонена кучка. Кучето отново предпочита пържолата. Истинктът за самосъхранение отново е по-силен. Трети опит: куче, гладувало от 1 месец. В стаята се внасят едновременно агнешка пържола и разгонена кучка. Кучето първо изяжда пържолата. Така доказваме, че истинктът за самосъхранение е по-силен от инстиктът за продзлжаване на рода. Вдига се ръка в залата: - Колега, имам един въпрос. По време на експериментите сменяхте ли кучката? Петър се връща вкъщи и казва на майка си: - Утре ще има родителска среща. - Да, ще отида. - А не те ли е страх?Изпратил Runaway Млад баща в паника звъни на педиатъра: - Докторе, какво да правя? Тригодишната ми дъщеря пийна от йода! - Такаааа, а как изглежда сега детето, какво прави? - Какво прави... Хили ми се със зелена уста, плези ми се със зелен език и зъбите й са зелени... Докторе, какво да правя?! - Снимайте я!