Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между приятели: - За последен път те питам, кога ще ми върнеш 50-те лева? - Много се радвам, че ме питаш за последен път.
Разни 1,971 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чапаев и Петка бягат от белите. Петка влачи огромен чувал. По някое време се моли на Чапаев: - Василий Иванич, да го хвърля ли тоя чувал? - Не може, Петка! В него е плана за превземане на Париж! По някое време пак: - Може ли да го хвърля тоя чувал? - Не може, той е супер ценен стратегически! Измъкнали се как да е, сядат да починат, и Петка отваря чувала да го види тоя план. И какво да види - вътре само картофи! - Василий Иванич, какъв е тоя план? - Значи гледай сега, Петка - почва да обяснява Чапаев, полагайки картофите един по един на земята - тука сме ние, а тука е Париж… В щатски армейски център назначили нов служител, който трябвало да разяснява на новобранците задълженията на правителството към тях, по-конкретно - да ги агитира да сключват застраховки "Живот" за военнослужещи. Скоро на командването направило впечатление, че количеството застраховки рязко нараства. Един офицер влязъл заедно с поредната рота новобранци в залата и седнал на последния ред. - Войници, - започнал разясненията си служителят, - оставям всичко на вашия свободен избор. Аз ще работя само с факти. Ако ви изпратят някъде и загинете при изпълнение на войнския си дълг, на семействата на сключилите застраховка "Живот" за военнослужещи държавата ще изплати 200 000 долара. Ако загинете без застраховка, наследниците ще получат от нея замо 6 000 долара обезщетение. А сега, разсъдете логично. Според вас, кого ще изпращат на най-опасните места? Полицай спира кола: - Давам ви 500 лв. награда за спазване на закона. - Така ли?!? Но аз нямам книжка! - учуден казва водачът. Жена му се намесва: - Не го слушайте, господин полицай! Той е пиян и така си говори. Синът му отзад се обажда: - Аз ви казах, че с тая крадена кола до никъде няма да стигнем... А от багажника се чува: - Помощ! Помощ! Отворете! Вчера по случай Свети Валентин във Фейсбук изпратих на всичките си контакти от женски пол картичка по случая: "Ти си най-прекрасната жена! Мечтата на всеки мъж и ако не бяха разстоянията и обстоятелствата, които ни разделят - то ние щяхме да сме заедно завинаги! И какво мислите, че стана? Вечерта дойдоха при мен 5 от тях, а на следващата сутрин дойдоха 8 направо с куфарите... Тънката граница между еротиката и порното се нарича Фейсбук...