Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Купих си китайска кола и сега се чудя, оригинални части ли да поръчвам или може и аналози ? - Разбира се, че само оригинални китайски части, не някави си германски и японски имитации!
Други 1,300 прегледа
Следващ →

Още вицове

Известен журналист вижда в ресторанта на Айфеловата кула художникът Едгар Дега. Приближава го и го пита: - Вие, господине, сте един от най-заклетите противници на Айфеловата кула, какво правите тук? - Най-много обичам да пия кафето си тук, защото това е единственото място в Париж, от което не виждам Айфеловата кула. Вечеря семейство. Синът нещо чопли с вилицата в яденето, явно не му се яде. Бащата: - Яж, яж! Че няма да ти порастне пишката! Жената: - На какво учиш детето?!...По-добре ти да ядеш!! По време на футболен мач Иванчо се настанил на най-хубавото място в централната ложа. Съседът му учуден го попитал: - Откъде намери толкова пари за такъв скъп билет!? - Не съм го купил аз. Татко го купи. - А къде е баща ти? - Вкъщи, търси билета... - Генко, дадох ти новите дънки на съседа. - И по какъв повод? - Нали не ти харесват? - Ами тогава да дадем и майка ти на съседите... Разговарят трима приятели кой как се справя с мърморенето на жена си. - Аз моята миналата година я заведох в Париж,а тази година ще я заведа в Лондон - казал първият. - А аз миналата година моята я заведох в Ню Йорк,а тази година ще я заведа в Лас Вегас - казал вторият. - Аз миналата година моята я закарах на село - казал третият. - А тази година? - попитали другите двама. - Тази година... тази година ще отида да я взема.