Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно дете отива при дядо си и му казва: - Дядо, какво ще ми дадеш ако успея да накарам един червей да се прибере в дупката си? Старецът се замислил и казал: - 5 лева. Хванали се на бас и излезли в градината. Детето намерило един червей, напръскал го с лак за коса, за да го обездвижи и втрърди и го пъхнал в ямката. Дядото удивен му дал парите и се прибрал в къщата, а хлапето останало да си играе в градината. След около половин час дядото се върнал ухилен и казал: - Ето ти още 5 лева. - Ама дядо, ти забрави ли, че ми даде вече? - Нее.Тези са от баба ти...
Семейни 2,955 прегледа
Следващ →

Още вицове

Привечер шофьор карал с превишена скорост по магистралата, когато видял, че го настига полицейски автомобил. Известно време се опитвал да избяга от преследвача си, но след като вдигнал двеста километра в час и не успял да се откачи, разбрал, че е изгубил, и спрял. Полицаят слязъл от колата си. - Гледай сега, приятел - казал той. - Днес прекарах кофти ден и единственото ми желание е да се прибера вкъщи при жена си и децата си. Затова, ако измислиш сериозно основание, поради което си вдигнал двеста, ще те пусна. Шофьорът се замислил за миг. - Преди три седмици жена ми избяга с ченге. Когато те видях в огледалото, помислих, че си онзи полицай и се опитваш да ми я върнеш... Пийнал метеоролог успял да съобщи на телевизионните зрители само с една дума, какво лошо време ги чака утре. - Кога разбираш, че си разглезен прекалено много от удобствата на 21 век? - Когато не можеш да намериш дистанционното на телевизора и първото, което ти идва наум, е да го набереш с мобилния си телефон, за да разбереш къде е... Мобилен офис по софийски - като ползваш мобилен интернет и мобилен телефон, а твоята кола седи в задръставането. Двама борци отиват при шефа си с едно двумесечно пингвинче. - Шефе, какво да го правим това пингвинче? - Ох, махайте ми се от главата,бе?! С вашето пингвинче ли да се занимавам!? - Ама шефе! Как да го оставим? - Що да го оставяте?! Заведете го на зоологическата градина! Там му е мястото. След няколко часа двамата борци пак идват с пингвинчето. - Идиоти! Нали ви казах да го заведете на зоологическа градина? - Шефе! Ама ние го заведохме! - Е, и?! - Ами много му хареса! Сега ще го водим на кино!