Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Турист си оформя застраховка за пътуване до България. - Карате ли ски, сноуборд? Планирате ли да посетите Перник?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Студент към Войник: - По цял ден бедрото е до мен, а хладилникът е празен, лягам вечер, спуска се паяк от тавана. Ти ял ли си паек? В.: - По цял ден новобранеца до мен и ми носи ядене, лягам вечер от тавана се спуска паек. Ти ебал ли си някога паек?
Студентски
03.10.2017
1,820 прегледа
Следващ →
Още вицове
Полицейска проверка в един гараж във Факултето.. Полицаят пита собственика: - Откъде е тая бормашина. - Не знам, синчето я донесе. - А тая пералня? - Не знам, ама май, че синчето мъкне всичко. - Между другото синчето е в 3-ти клас. А тоя струг, който тежи близо 2 тона? И за него ли ще кажеш, че синът ти го е донесъл? - А той откъде да знае, че тежи 2 тона?
Червената шапчица, по Йордан Радичков - Ще седна и ще го убия този вълк, драги ми господине. Да не ми е името Спиридон, ако не го убия. - Ще го убие! - говореха ловците. - Лани сума вълци дойдоха от Турно Мъгурели и от други места. Имаше и да убиваш, и да гониш, и пак да останат. А тоя взе, че ги уби всичките. А вълците от своя страна взеха, че умряха. А вълкът беше седнал и шиеше на една шевна машина "Сингер", има такива машини, та като го види ловецът да си рече: "Брей, то не било вълк, мамка му вълча, а баба Спиридоница". Да рече тъй и да си иде.
Жената е като бездънна яма-винаги има място за още един.
Срещат се мъж и жена. Мъжът казва: -Добър вечер! Жената отговаря: -Утре вечер!
Две мутри си говорили и едната казала на другата: - Брато, вчера се опитах да си спомня добрите стари времена и да се повозя на тролей. А другата: - Е, кво стана: - Епа BMW-то неще да влезе!!!!!