Иванчо при една любовница. Тя нервничи:
- Мъжът ми всеки момент ще се върне!
- Нищо ма, ние набързо!
- Ами ако дойде сега?
- Ще скоча от прозореца.
- Идиот, ние сме на 4-я етаж!
- Апапите са от долу и са опънали едно платнище. Всичко е под контрол! Давай, че ми се чука много!
Започнали те, тъкмо Иванчо го вкарал, се звъни на вратата. Той, както е гол, грабва дрехите и скача през прозореца. Мацето слага един халат и отваря вратата. Пред вратата един пич й казва:
- Кажи на Иванчо да излиза, щото платнището се оказа скъсано...
Студент към Войник:
- По цял ден бедрото е до мен, а хладилникът е празен, лягам вечер, спуска се паяк от тавана. Ти ял ли си паек?
В.:
- По цял ден новобранеца до мен и ми носи ядене, лягам вечер от тавана се спуска паек. Ти ебал ли си някога паек?