Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Студент към Войник: - По цял ден бедрото е до мен, а хладилникът е празен, лягам вечер, спуска се паяк от тавана. Ти ял ли си паек? В.: - По цял ден новобранеца до мен и ми носи ядене, лягам вечер от тавана се спуска паек. Ти ебал ли си някога паек?
Студентски 1,820 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицейска проверка в един гараж във Факултето.. Полицаят пита собственика: - Откъде е тая бормашина. - Не знам, синчето я донесе. - А тая пералня? - Не знам, ама май, че синчето мъкне всичко. - Между другото синчето е в 3-ти клас. А тоя струг, който тежи близо 2 тона? И за него ли ще кажеш, че синът ти го е донесъл? - А той откъде да знае, че тежи 2 тона? Червената шапчица, по Йордан Радичков - Ще седна и ще го убия този вълк, драги ми господине. Да не ми е името Спиридон, ако не го убия. - Ще го убие! - говореха ловците. - Лани сума вълци дойдоха от Турно Мъгурели и от други места. Имаше и да убиваш, и да гониш, и пак да останат. А тоя взе, че ги уби всичките. А вълците от своя страна взеха, че умряха. А вълкът беше седнал и шиеше на една шевна машина "Сингер", има такива машини, та като го види ловецът да си рече: "Брей, то не било вълк, мамка му вълча, а баба Спиридоница". Да рече тъй и да си иде. Жената е като бездънна яма-винаги има място за още един. Срещат се мъж и жена. Мъжът казва: -Добър вечер! Жената отговаря: -Утре вечер! Две мутри си говорили и едната казала на другата: - Брато, вчера се опитах да си спомня добрите стари времена и да се повозя на тролей. А другата: - Е, кво стана: - Епа BMW-то неще да влезе!!!!!