Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Обаждам й се, така и така разправям, фалира ми бизнеса... Прибирам се вкъщи, а нея вече я няма, и парцалките си взела. Да си върви! За какво ми е жена без чувство за хумор?!
Семейни 4,206 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Днес ще пълзите на загзиг! - Господин майор, не на загзиг, а на зигзаг! - Както съм заповядал, така ще пълзите! Един си говори с приятел психиатър и го пита, какъв е критерия, че един пациент се е излекувал. - Много прост - казва психиатъра - Напълваме една вана с вода и му даваме да избере - лъжичка за кафе, черпак или кофа и му казваме да изпразни ваната. - А-а, разбирам. Оздравелият ще избере кофата, защото е с най-голяма вместимост! - Неее! Здравият ще издърпа тапата!! п.с. Не казвай на никой твоя отговор. Една пияница влиза в такси и казва: — Закарай ме на гарата. Тксиджията отговаря: — Ние сме на гарата. Пияницата бясно излиза от таксито и казва: — Следващият път карай по-бавно, че ми става лошо… Трима приятели вечерят в известен лондонски ресторант. Малко след като са поръчали от менюто, келнерът се връща и казва: - Извинете, господа, но телешкото е свършило. Севернокореецът отговаря: - Какво означава "телешко"? Японецът учудено възкликва: - Какво означава "свършило"? А южнокореецът пита: - Какво означава "Извинете"? Носорогът почти не вижда нищо. Даже може да се каже,че е напълно сляп. Но поради неговото наднормено тегло,това въобще не е негов проблем.